Spodní prádlo už dávno není skrytá nutnost. Stejně jako jiné módní kousky, i prádlo podléhá trendům a proplétá se všemi módními styly. A v návaznosti na sílící trend prádla, mu byl v některých kalendářích uznán mezinárodní den, který připadá na 3. dubna.

m

Oslavy spodního prádla se konají ve velkých světových metropolích - v New Yorku, Rio de Janeriu apod. Právě v tento den pořádají výrobci a prodejci spodního prádla různé akce - např. pochody ve spodním prádle, slevové akce, nejrůznější párty.

Naším cílem je přinést svátek spodního prádla jako festival i do Prahy jako centra módy. Proto se ve dnech 16. a 17. května 2014 uskuteční 1. ročník festivalu spodního prádla „Underwear Day Prague“. K festivalu patří zábava, a proto v těchto dnech by obyvatelé Prahy měli potkávat v ulicích města atraktivní „hlídky“ tzv.

„Underwear Fashion Policie“ v ulicích města v rámci akce „Ukaž, co máš pod povrchem“. Zájemci si budou moci zkusit chytit naši „Underwear Fashion Policii“, nebo se od ní nechat „zkontrolovat“ - např. ohodnotit fashionabillitu svého spodního prádla, prověřit znalosti o světě spodního prádla apod. „Underwear Fashion Policie“ bude totiž jediná policie, která bude za „kontrolu“ místo pokutování odměňovat.

Navíc - „Underwear Fashion Policie“ bude také informovat o skutečnosti, že pokud si před 1. ročníkem festivalu spodního prádla „Underwear Day Prague“ kdokoliv zakoupí u partnerů tohoto festivalu zboží či služby, může při předložení účtenky získat volný vstup pro sebe a doprovod na „Underwear Day Prague Celebrate Párty“ s překvapením.

Festival spodního prádla vyvrcholí 17. května „Underwear Day Prague Celebrate Párty“ v pražském P.M. klub & cocktail baru. Na návštěvníky párty čeká atraktivní program, který bude rozdmýchávat na bod varu sugar underwear star - krásná a vtipná herečka a moderátorka Barbora Mottlová. Organizátoři předpokládají intenzivní zapojení účastníků do programu, kde lze zažít něco, na co by samotní neměli odvahu nebo je to nenapadlo, ale prostředí je strhne.

Doporučený DRESS CODE pro vstup na párty je ve spodním prádle všeho druhu a typu + vhodných doplňcích, v toleranci budou i noční košilky a stylová pyžama, župany, tílka i plavky či „dupačky pro dospělé“. Účastníci párty sebudou moci pohodlně převléknout ve vyhrazených prostorech klubu. Pro ty, kdo nechtějí být na párty poznáni (nebo nesmělejší osoby), budou připraveny pro zachování inkognita škrabošky.

Program žhavé párty seznámí účastníky zábavnou formou s trendy spodního prádla v rámci fashion show zúčastněných značek spodního prádla pro dámy i pány, v péči o tělo apod.

Nebude chybět volba „Miss a Mr. Underwear“ z přítomných účastníků či zábavné soutěže. Zájemci si mohou také vyzkoušet roli foto hvězdy v záři reflektorů v rámci aktivity „Underwear fotoshooting“

Láká vás účast na takovém festivalu?

Reklama