GERnétic

Osvojit si umění relaxovat a zapojit odpočinek do všedních dní zejména v dnešní uspěchané době může být synonymem pro dovednost, ke které mnozí z nás stále ještě postrádají svůj klíč. Řešením může být špičková francouzská kosmetika, založená na dlouhodobém výzkumu s využitím biotechnologií a buněčné terapie. Základem je poznání, že aplikace kosmetických přípravků na samý povrch těla může obohatit organismus o vitaminy, minerály, stopové prvky, aminokyseliny a jiné důležité látky, které absentují při vstřebávání potravy. Nabízeny jsou proto zábaly či kůry z širokého portfolia služeb francouzské přírodní kosmetiky Gernétic.

GERnétic Na jaře je jedním z nejžádanějších anicelulitidní zábal na problémové partie jakými jsou stehna či hýždě. Anticelulitidní zábal povzbuzuje lymfatický systém, kterým se odplavují toxické látky, urychluje se látková výměna a výrazně ovlivňuje strukturu kůže. Zábal znatelně zpevňuje pokožku, vyrovnává kožní reliéf či eliminuje vznik popraskaných žilek a otoků.

Další velmi oblíbená procedura je celotělový zábal Marine Essence. Koktejl připravený z výtažků mořských řas, které jsou bohaté na minerální soli, vitamíny a jiné výživné prvky. Bio mořské řasy disponují vysokým léčebným účinkem. Vytváří rovnováhu v organismu, zlepšují látkovou výměnu a krevní oběh, mobilizují lymfatické toky a zbavují tělo odpadních látek. Chlorofyl má výrazné léčebné účinky a silné detoxikační vlastnosti. Udržuje mladistvý vzhled pokožky, obohacuje výživnými látkami - antioxidanty, minerály, bílkovinami, aminokyselinami, vitamíny, stopovými prvky, zjemňuje, zpevňuje. Výtažky z mořských řas zabezpečují hloubkové regenerační účinky, komplexně revitalizují pokožku, zlepšují mikrocirkulaci, podporují tvorbu pojivových tkání, zlepšují elastičnost kůže. Řasy jsou schopny cíleně působit na tukové buňky, napomáhají rychlému odbourávání tuků a odpadních látek, aktivizují životní funkce a udržují optimální hydrataci tkání. Kůže se stává hebkou a pevnou.

Pocit neskutečné svěžesti a očisty, jakoby dýchala pokožka celého těla, zažijete po aplikaci celotělového GERnétic detoxikačního zábalu. Osvěžující, relaxační a detoxikační zábal pomáhá aktivizovat tkáň, stimuluje tělesný metabolismus a krevní oběh. Při aplikaci dochází k zvýšenému odplavování odpadních produktů látkové výměny, zároveň i k doplnění důležitých látek do organismu. Kůže je po zábalu vláčná, vyživená a zpevněná. Toto ošetření podporuje odbourávání tukových polštářků a celulitidy.

GERnétic

Okamžité osvěžení, vypnutí kůže těla a obličeje a likvidaci následků stresu přináší GERnétic protistresová kůra. Tato speciální péče redukuje otoky dolních končetin a odstraňuje pocit těžkých nohou. Uvolňuje svalstvo a odstraňuje stres. Mimo jiné působí relaxačně a navíc zvlhčuje pokožku.

Více informací o zábalech a kůrách GERnétic naleznete na www.gernetic.cz/spa/

GERnétic

...každá žena je krásná. A když se vnější krása snoubí s tou vnitřní, pak je obraz dokonalý...

Reklama