blobid0.png
S Windomatic Power dosáhnete dokonale čistých oken tím nejjednodušším způsobem. Na rozdíl od klasického hadříku či stěrky Windomatic Power odsává vodu z oken rovnou do integrované nádobky. Špína tak na oknech nezůstává a zbytečně se nerozmazává do nevzhledných šmouh. Nádobka na vodu je samozřejmě vyjímatelná a v případě potřeby ji můžete nejen opláchnout ale také umýt v myčce.

obrazek.pngOkenní vysavač od Viledy je velmi lehký a snadno ovladatelný. Navíc nabízí rovnou dvě úrovně sání. Pokud chcete vysát větší množství tekutiny, stačí zmáčknout tlačítko MAX a savost přístroje se zdvojnásobí. Dobrá zpráva je, že i při tomto vysokém výkonu Windomatic Power vydrží v provozu na jedno nabití až 40 minut.

Hlavice Windomatic Power je ohebná a spolu s dvojitou gumovou lištou dokonale přilne k povrchu. Na okně tak nezůstanou nevítané kapičky vody ani šmouhy a bez poskvrny zůstane i parapet s podlahou. Windomatic Power se navíc neomezuje jen na skleněné povrchy. S jeho pomocí můžete prozářit i dlaždice, sprchový kout, lesklý nábytek nebo jednoduše vysát rozlité tekutiny.

Revolučního úklidového asistenta Windomatic Power zakoupíte od 999 Kč.

Více informací na SHOP.VILEDA.CZ
5d833e255bc4fobrazek.png

Reklama