RAVAK

Kolikrát za den si myjeme ruce? Podle průzkumů je to více než pětkrát. Přičtěte zbytek rodiny a z umyvadla se rázem stane jeden z nejdůležitějších prvků vybavení bytu. Aby nás při každodenním provozu neobtěžovalo, mělo by poskytovat dostatečné místo pro mytí i odkládací prostor kolem. Tato kritéria optimálně propojují umyvadla na desku.

Litý mramor nenechává místo pro nedokonalosti

RAVAK nabízí umyvadla na desku vyrobená z litého mramoru, který v porovnání s keramikou umožňuje velkou variabilitu tvarů, vytváří přesné hrany a garantuje umyvadlům dlouhou životnost. Litá umyvadla tak lze na desku snadno usadit, protože mají perfektně rovné dno.

Množství tvarů

RAVAK

Oproti keramickým se litá umyvadla vyrábějí v široké paletě tvarů. V nabídce RAVAK si vyberete čisté jednoduché obdélníky (Natural), ale i autorská řešení v podobě kruhu (Moon) nebo obdélníku osvěženého prohnutou linií (Formy).

RAVAK

Rodiny ocení i speciální dvouumyvadlo Natural Duo, které postrádá obvyklé dělení na dvě mycí plochy, čímž v něm vznikl extra velký vnitřní prostor. Skvěle se udržuje v čistotě a pro vypouštění stačí jeden odtok. 

Prostor

RAVAK

Umyvadlový prostor ještě dále rozšiřují desky, na které je potřeba umyvadla umístit. RAVAK vyrábí dva tvary v několika velikostech i barevném a materiálovém zpracování. Robustní designová deska „L“ nabízí efektní tvar, systém skryté montáže na stěnu, předvrtaný otvor pro umyvadlo a tři druhy barevného provedení. Univerzální deska „I“ nabízí svobodu v rozhodnutí, do jaké partie umyvadlo posadit – je dodávána bez předvrtaného otvoru. Upevňuje se na běžné konzole, které jsou součástí balení a rovněž je k dispozici ve třech druzích barevného provedení (bílý lak, dýha dub, dýha ořech). Materiál obou druhů desek RAVAK hloubkově impregnuje vlastní technologií AMT (AntiMoistureTreatment), která zajišťuje jeho voděodolnost i v náročném koupelnovém provozu. Dvě ze tří provedení desek jsou opatřena pravou dřevěnou dýhou, která je dále pečlivě lakovaná, aby kromě efektu obstála i v praktických nárocích.

RAVAK

Baterie jak potřebujete

RAVAKUmístěním umyvadla na desku získáváte nejen prostor pro odkládání věcí, ale i svobodu v umístění baterie a v individuálním ztvárnění celého konceptu. Umyvadlo není třeba umisťovat přesně na střed desky, stejně jako baterie nemusí stát přímo na prostředku umyvadla. Umyvadla určená na desku nemívají otvory pro baterie, které se tedy umisťují kamkoli, kde je to pro vás praktické. Mohou stát z boku nebo za umyvadlem, ale mohou být zabudované i do zdi pod omítku nad umyvadlem.

RAVAKZejména k umyvadlům na desku je vhodné pořídit si vysokou baterii, aby zajistila pohodlný pohyb rukou a využití vodního proudu. RAVAK pro tyto účely nabízí vysokou nakloněnou vodovodní baterii TD 015.00 z konceptu 10°. Má výšku 333 mm, příjemně se naklání k ruce a její flexibilní perlátor zajistí, že proud vody z ní bude vždy směřovat přímo k odtoku a zabrání tak nadbytečnému rozstřikování vody. V designu oblíbeného moderního konceptu Chrome lze pořídit i vysokou baterii Chrome CR 015.00.

 

Více se dočtete na www.ravak.cz.