637e331f655dd449057.jpg

Jedinečná dárková sada obsahuje rostlinná mýdla na ruce, která promění mytí rukou na očistný, zvláčňující a relaxační rituál. Balíček v sobě ukrývá tři luxusní přírodní tuhá mýdla s překrásnými vůněmi levandule, růže a grepu s pomerančem. Jemně myjí, zvláčňují, bohatě pění, výjimečně dlouho vydrží a nerozpadají se. Díky rostlinnému složení jsou vhodná i pro vegany.

Co obsahují?

  • Rostlinné mýdlo s vřídelní solí, mandlovým olejem a levandulí, 150 g
  • Peelingové rostlinné mýdlo s mandlovým olejem, pomeranč & grep, 150 g
  • Rostlinné mýdlo s vřídelní solí, glycerinem a růží, 150 g

FotcroJet.jpg

Naše dojmy

Marta

Přiznám se, že tuhá mýdla spíše nepoužívám. Dávám přednost tekutým. Ale toto balení je tak krásné, že jsem neodolala. Je to úžasný dárek a hlavně voňavý. Každé mýdlo voní jinak a každé je jedinečné. Nejvíce mě zaujalo to s vřídelní solí, pomerančem a grepem, které navíc ruce jemně peelinguje. Skvělý bonus navíc. Ale co se týká vůně, je mým favoritem fialový kousek plný levandulového aroma. Oceňuji, že mají mýdla přírodní složení a jsou vhodné i pro vegany. Jsou velice příjemná k pokožce, díky olejům ruce nevysušují jako některá jiná levnější tuhá mýdla, která jsou běžně k dostání. A také dobře padnou do ruky.

Kateřina

Toto krásné dárkové balení mýdel jsem zkoušela ráda, protože jakmile jsem krabičku otevřela, omámila mě nádherná přírodní vůně mýdel. Mýdla jsou velká, skvěle pění a hydratují kůži. Vůni jsem na rukách cítila ještě hodně dlouho po tom, co jsem si je umyla. Osobně mě nejvíc oslovilo peelingové mýdlo s mandlovým olejem s vůní pomeranče a grepu a hned v závěsu je mýdlo s levandulí. Růžové mýdlo s glycerinem a růží má silné květinové aroma a také mi provonělo celou koupelnu. Perfektně se tato sada hodí i jako dárek a pokud by je někdo nechtěl použít na mytí rukou, krásně poslouží jako vůně do šatníku, případně botníku.

sss.jpg

Více informací o těchto i dalších produktech naleznete zde.