Tuto neděli, tedy 9. října 2005, pořádá Pražský spolek ochránců zvířat již 19. umísťovací výstavu opuštěných koček. Akce, na které bude hledat domov zhruba stovka opuštěných koček a koťat z celé republiky, se koná od 10 do 17 hodin v centru PUJMANKA, Pujmanové 1219, Praha 4 - Pankrác.

Kudy tam?
Do centra Pujmanka se dostanete metrem C do stanice Pankrác a dále autobusem č. 188, 193. Vystoupíte na zastávce "Sídliště Pankrác".

Veterinární péče
Všechny kočičky účastnící se výstavy budou řádně vakcinované, v dobrém zdravotním stavu, který tři dny před akcí a přímo na místě ještě prověří veterinář. Dospělá zvířata budou kastrovaná. Většina nabízených zvířat je již tradičně určená do bytu, najdou se ale i kočky, které ocení výběh na zahrádku na bezpečném místě. Kočky jsou naučené na kočičí záchodek, s dodržováním čistoty v bytě nemají problémy.

Každý nový majitel zvířátka si kromě nového kamaráda domů odnese i malý dárek od sponzorů výstavy.

Pro ty, kteří by si nemohli kočičku přímo odnést domů, bude během výstavy probíhat virtuální adopce a finanční sbírka Kocoura Pankráce.

Na výstavě bude oblíbený dobročinný bazárek, ve kterém útulky prodávají různé věcičky s kočičí tematikou, aby tak získaly prostředky na veterinární péči o své svěřence.

Vstupenkou na výstavu je již tradičně jedna konzerva krmení pro kočky.

Přijďte se podívat!

Reklama