Bišonka vlastní čtenářka AnteaX. A navzájem se hodně ovlivňují, čtenářka na sobě pozoruje, že od té doby, co pejska má, je mnohem větší optimista.

Bišonek je optimista, ale umí i štěkat! Stejně jako čtenářka AnteaX…


Můj pejsek je bišonek :-) O této rase se píše, že je to věčný optimista, antistresový psík a mazel, který rád dělá agility a jiné psí sporty :-) Musím přiznat, že od té doby, co ho mám, jsem také mnohem větší optimista, protože jeho dobrá nálada mé chmury vždy rozežene:-)) Umí se ale také bránit a když se mu někdo nelíbí, hlasitě se ozve a pořádně ho seštěká! Ani já si nenechám všechno líbit a když přeteče pomyslný pohár trpělivosti, „vyštěkám“ si svá práva :-) Oba jsme s mým pejskem kudrnatí, oba chodíme pravidelně ke kadeřici, on k té psí a já k té naší lidské:-) Milujeme mazlení, hry, chození na procházku, zahrádku a spinkání:-) Postupem času se z nás stalo jedno tělo, jedna duše a často ani nemusím mluvit a udělá to, na co myslím:-) Když jsem byla nemocná, ležel u mé postele, pozoroval mě a trpěl se mnou. Jako kdyby to věděl, nevyžadoval dlouhé procházky, když jsem měla horečku a bylo mi zle. Naopak chvíle štěstí si užíváme naplno a musím potrvrdit, že je pravda, že pes se umí mát:-) Můj pes, je můj nejlepší přítel a život s ním mě obohacuje každý den:-)

bis

AnteaX

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 2. 7. 2012: Vy a váš pes

Příspěvky k tomuto tématu již neposílejte. V poslední dnešní novince se dozvíte, kterou z přispěvatelek jsem vylosoval a ocenil ji slíbeným dárkem: zmatňující tónovací péčí GARNIER BB Cream 5v1.

bb

Reklama