Jeden z posledních dnešních příspěvků nám poslala čtenářka Slunečnice. Její manžel moc často pryč nejezdí, ale když už odjede, umí si to Slunečnice užít.

Děláte dobře, milá Slunečnice, na každou situaci je třeba dívat se pozitivně. Moc Vám děkuju za příspěvek a přeju pěkný den.


Hezké odpoledne, milé ženy,

asi vám nesdělím nic převratného, ale téma loučení a odloučení občas řeším, tak jsem se rozhodla napsat. Můj muž moc nejezdí pryč, ani nechodí, jen občas si zajde na pivo s kámošema. Jsme teda doma často společně, hlavně večery, to se sejdem po práci. Někdy už mi leze na nervy, že je pořád puštěná televize, kolikrát si nemáme o čem povídat. A někdy si říkám - nemůže taky někdy někam vypadnout?

Občas se mi poštěstí, že manžel na noc odjede a já si to můžu užít. A to je potom paráda! Vlezu si do vany, s knížkou, jsem tam třeba hodinu, pak si pustím romantickej film, nebo se jen tak rozvalim na gauči, otevřu si víno... Mohla bych to dělat, i když je muž doma, ale to není ono. To pak musim poslouchat hloupé řeči typu „Proč seš v tý vaně tak dlouho?“ a podobně. Takže využívám každého dne, kdy doma není. A není to tak, že bych ho neměla ráda. Prostě si občas jen potřebuju od něho odpočinout...

Slunečnice

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Téma dnešního dne je: Jak snášíte odloučení od partnera?

  • Jezdí váš partner často pryč?
  • Nebo jezdíte někam vy?
  • Trávíte spolu dovolené, nebo jezdíte každý zvlášť?
  • Jak vyplňujete čas bez partnera?
  • Jak to snášíte?
  • Stýská se vám, nebo jste ráda, že máte chvíli čas pro sebe?

Prosím, příspěvky už neposílejte. Zanedlouho se dozvíte, kdo dnes získá speciální balíček: kávu Douwe Egberts, tělový krém Aroma Ritual od Dermacolu a černé silonky House of Holland. To abyste si zpříjemnily čas strávený bez partnera. :-)

bal

Reklama