Hádejte, milé ženy-in, který sport dokáže pěkně „rozpumpovat“ naši čtenářku s nickem PBD. Asi to nebude tak překvapivé, když vám prozradím, že jde o hokej. Více už se dočtete níže

Dobrý den, sportu zdar - hokeji zvláště:)

Olympiádu sleduji..no tedy spíše sleduji výsledky- dívám se jen na hokej, pokud to čas dovolí:) A u něj se umím opravdu rozvášnit a moje komentáře jsou povětšinou neblikovatelné, přiznávám:)

Ale vždy když koukám na hokej na olympiádě, tak si vzpomenu na Nagano . Né kvůli výhře, záplavě hrdosti a tak - ale hlavně kvůli tomu,co tenkrát zahlásila babička.Sedíme u ní v kuchyni, zírámě na hokej a do naprostého ticha babička pronese“Proč jim tam nedají víc puků, oni by pak byly zmatení a vyhrály by jsme“:)

Asi to není přesný přepis slov babičky, ale obsah vystihující je-vzpomínám na to nejen já, ale i ostatní, co u toho byli:)

K tomu, že mě baví koukat na hokej, jsem se dostala na druhém stupni základní školy. A jak jinak, než že v tom byli kluci:) Chodila jsme na základku, kde byla kromě jazykové třídy, i hokejová. A v sedmé třídě se hokejová třída s kázeňských důvodů rozdělila do béčka a céčka. A protože jsem z holkama byly celý vedle s hokejistů, tak jsme chodily na tréninky i zápasy..

Dostávaly od nich permice na extraligu...tyhle velké lásky jsou kdoví kde, ale na hokej koukám pořád ráda. Ale už na stadion nechodím,protože „můj“ tým je v jiném městě..Ale pořád sleduji výsledky,t abulky a vůbec dění kolem-což je díky internetu velmi jednoduché:)

Fandím celé naší reprezentaci, doufám v co nejlepší výsledky i když už účast je výhrou, řekla bych. Protože kvalifikovat se není jen tak:)

A asi je to smutné, ale málokdy jsem tak hrdá na to, že jsem občanem ČR, jako když jsou medaile na krku někoho z naší reprezentace...

 Češi,do toho! Češi,do toho! !

 PBD

Milá PBD, s tou hrdostí máte asi pravdu a já doufám, že to nebude jen v případě, když dovezou medaile. Když uvážíte, jak¨á jsme malá zemička...

Text nebyl redakčně upraven

Jak vnímáte olympiádu, milé ženy-in?

  • Budete fandit našim sportovcům?
  • Kterou sportovní disciplínu máte nejraději? Rozumíte jí, nebo se vám prostě jen líbí?
  • Sledujete sportovní přenosy? S kým se nejraději díváte?
  • Dokážete se odvázat a jste při fandění hlučná?
  • Nebo vás sport vůbec nezajímá a Olympiáda je vám ukradená. Ale co když baví sport vašeho partnera?
  • Jak se změní váš vztah během olympiády? Leze vám chlap na nervy, když vše podřizuje televizním přenosům?
  • Musela jste  si koupit druhou televizi, abyste nepřišla o své oblíbené pořady?
  • Napište nám na téma Olympiáda.

Na vaše příspěvky v podobě názorů, příběhů a rad se moc těším na adrese: redakce@zena-in.cz

A na co se můžete těšit vy?

Za svůj příspěvek získá jedna z vás tento dárek:

b

 

Reklama