A věřím, že jste rády, milé ženy-in. Vždyť úsměvů není nikdy dost. A nás bude zajímat, co vám ho zaručeně vykouzlí na tváři. Dokážete se radovat z maličkostí? Co vás poslední dobou rozesmálo, pobavilo, nebo jen přimělo k úsměvu?

U nás v redakci naštěstí není o legraci nouze. Hlavně Saša patří ke smíškům, s věčně doboru náladou, kterou dokáže nakazit i ty největší morouse. A jak jste si mohly číst „střípky“z našich redakčních porad, smysl pro humor nepostrádá ani náš šéfredaktor, což považujeme za velký dar.

Smíchu a úsměvů není nikdy dost a pokud k němu má člověk důvod, je jeho povinnosti ho předávat dál. Úsměv je přece krásně nakažlivý, nemyslíte?

Radujme se z každé maličkosti a věřme, že si tak uděláme život hezčím a radostnějším.

Souhlasíte se mnou, milé ženy-in? Co vykouzlí úsměv na tváři vám?

  • Je to „docela“ obyčejná a prostá věc? Nebo potřebujete silnější kalibr v podobě anekdoty, filmové komedie, nebo humorné knížky?
  • Kdo nebo co vás zaručeně rozesměje? Je to váš partner, dítě, domácí mazlíček?
  • Jaký druh humoru máte ráda?
  • Kdy jste se naposledy opravdu ze srdce zasmála?
  • Usmíváte se i na zcela neznámé lidi?
  • Kdy jste svým úsměvem někoho úplně odzbrojila?
  • Máte pocit, že se lidé ve vašem okolí víc smějí, nebo mračí?

Napište nám, pošlete nám třeba vtip, nebo humornou historku, ať se také pobavíme?

Na vaše příspvěky se moc těším na adrese: redakce@zena-in.cz

Jaký dárek jsme si pro vás připravili?

m

Značka Milka Bubbly, která nám věnovala dárky je partnerem redakčního tématu dne. 2 čtenářky, které se do tématu dne zapojí a redakce je vyhodnotí získají tento balíček: Obsah balíčku: čeká na vás čokobublinková Milka Bubbly 100gramová hned ve dvou variantách – 2x mléčná a 2x mléčná s bílou čokoládou.  Také dvě velké tabulky Milka Bubbly Caramel 250g , což je bublinková čokoláda ve spojení s lahodným karamelem.

Už se usmíváte a sbíhají se vám sliny?

 
Nová Milka Bubbly, to jsou veselé bublinky uvnitř, ale i navenek lahodné čokolády z alpského mléka, která se vám díky nadýchaným bublinkám bude jemně rozplývat na jazyku. Originální čokoláda přináší úsměv v každé čokobublince!

Hodně štěstí a úsměvů s Milkou Bubbly!!

 

Reklama