V pátek jste si mohli přečíst rozhovor s úžasným tanečníkem Filipem Jankovičem (klikni ZDE), který umí na podpatcích lépe než kdejaká žena. Mimo jiné nám povyprávěl o tom, že vede kurz, kde učí ženy i muže na podpatcích tančit. My jsme na jeho hodinu tance vyrazili, jak probíhala, a jestli na ní byl i chlap, si můžete právě teď přečíst.

sd

Po příchodu na Filipovu hodinu nás uvítala píseň od Madonny - Vogue. Ta je sama o sobě velmi sexy a teď si představte, jak na tento song tančí skupina krásných slečen ve vysokých podpatcích a dva chlapi, kteří mají také vysoké „štekle“. Ano, kromě lektora Filipa zde byl i další muž.

sd

Mě osobně překvapilo, jak tato skupina opravdu profesionálně pobíhá v podpatcích. Já sice chůzi na jehlách ovládám, ale maximálně k baru a zpět do auta. Z představy, že lítám po parketu jako divá fretka, mě začaly bolet klenby. Očividně kromě mě to nikomu nevadilo, ani klukům, ti pobíhali v rytmu písně sem a tam a nacvičovali parádní choreografii.

sd

s

Celou tu dobu jsem přemýšlela, jak se asi cítí, když hodina skončí a oni podpatky sundají. Je fakt, že na konci vyučující hodiny dal Filip svým žákům pohov a protáhli si společně nohy, ale i tak. Nedalo mi to a zeptala jsem se dvou slečen, které pravidelně na Filipovi hodiny tance na podpatcích docházejí. „Je to záhul, na konci hodiny už nohy necítíme, ale hodiny s Filipem si i přesto užíváme.“ Dodávají Aneta se Zuzkou s úsměvem na rtech.

sd

Proč zrovna tanec na podpatcích? To byla má další otázka, která směřovala na další ze zúčastněných žen, Květu. „Je to něco nového, hrozně zajímavého a sexy. Vždy po hodině se cítím svůdně, energicky, zkrátka parádně.“ Zajímalo mě, co je pro Květu nejhorší, její odpověď mě překvapila, zvláště když jsem zjistila, že Květa dělá lektorku baletu. „Bude to znít divně, ale samotná chůze.“ Samozřejmě jsem musela oslovit i onoho chlapa, který taky navštěvuje lekce. Proč? To byla má otázka na Jakuba. „Prostě se mi to líbí. Přijde mi to stylové a sexy, když je chlap na podpatkách, myslím vizuálně.“ Zajímalo mě, jestli se Kuba kamarádům pochlubil tím, jaký sport dělá. „Ano, nestydím se za to. Myslím, že je to individuální, někomu se to prostě líbí, jinému ne. Je jedno, jestli je to muž či žena, jestli je heterosexuální nebo homosexuální.“ Uzavírá Jakub.sd

Takže milé dámy, pokud se chcete naučit perfektně na podpatcích a neudělat ostudu, rozhodně na Filipovu hodinu do studia Stage vyrazte. Já asi velmi brzy nasadím podpatky a půjdu se něco přiučit :-).

Čtěte také:

Reklama