cindy

Vypadají lépe než před lety. Už to nejsou „žabci“ s bezchybnými obličejíčky, ale zralé ženy. Mají vrásky kolem očí, ostřejší rysy, ale jsou stále krásné. Ne-li krásnější. Myslíte, že toho dosáhly i bez plastických operací?

Mnohé herečky a slavné osobnosti filmu či modelingu se k plastikám staví negativně. Třeba Kate Winslet je pověstná tím, že nechce ani retuše na fotkách. Je pyšná na svou přirozenou krásu. Jakýkoliv zákrok chirurgů popírá i řada dalších slavných hereček. Třeba Julia Roberts či Kate Blanchet.

Ať už jim to věříme, nebo ne, vypadají i s vráskami u očí báječně a velmi přirozeně. Jejich krása je zároveň jejich výrobním prostředkem, dá-li se to tak říct, takže o ni musí náležitě pečovat.

Ale co je nejdůležitější: Jsou natolik moudré, aby svou tvář neproměnily v nehybnou masku a nenechaly ji zničit výplněmi, zmrtvením či vypnutím. Špatných příkladů mají kolem sebe víc než dost.

Pokud nějaké zákroky podstupují, jsou určitě neinvazivní a nemají vliv ani na mimiku, ani na celkový výraz, který by měl odpovídat věku.

Radí jim zkušení stylisté a vizážisté, kteří umí najít ty nejlepší způsoby, jak se změnit k lepšímu, a přitom zůstat svá. Hodně dokáže zesvětlení vlasů, decentnější make-up a dokonale bílé zuby.

Možná mají to štěstí a mladistvý vzhled jim byl dán do vínku. (Jen si vybavte, kolik kolem sebe máte žen, které vypadají skvěle a jejich věk byste jim nehádaly.) V každém případě stojí za inspiraci, co říkáte?

Podívejte se na některé dobré příklady do fotogalerie

Foto: www.vogue.com

Čtěte také:

Reklama