Přestaňte s pochybnostmi a jednou provždy se zbavte názoru, že orální sex není nic pro vás. Nebo že ho dokonce pořádně neumíte. S touhle knížkou to zvládne každý. Autory jsou manželé Ian a Alicia Denchasyovi.

 

Kromě toho, že vás provede po mapě těch nejžhavějších bodů mužského i ženského těla, nabídne vám pikantní inspiraci v podobě krásně smyslných fotografií a učiní z vás opravdové umělce.

 

Při pohledu na ta nažhavená těla vám pouhá četba rozhodně přestane stačit a dostanete neodolatelnou chuť taky se pustit do akce. Postupujte podle návodu a zaručujeme vám, že se z obyčejných milenců a milenek změníte přímo v legendární bohy a bohyně vášně.

Chcete se stát „králem s nejdokonalejším jazykem“ nebo „královnou orálního blaha“? Možná si myslíte si, že toho o „ústním potěšení“ víte dost a máte dost zkušeností, ale přesto se zkuste podívat na náš malý souhrn zajímavostí.

 

 

 

Knížka má 160 stran a stojí  279,- Kč  Vydává Metafora www.metafora.cz

 

Pozor, soutěž o tři tyto knihy!

Pokud byste chtěli knížku získat, napište nám pod článek své názory na orální sex. Popřípadě jaké techniky preferujete, vaše tipy... nebo jen co si o tomto způsobu sexu myslíte. Určitě je to činnost slastná a úžasná, když se o ní dá napsat knížka, která má 160 stránek. :)

Reklama