Je otázkou, jestli je to dobrá zpráva, ale sezona jaro/léto 2020 je o výstřednosti, pokud jde o líčení. Klíčové jsou třpytky, vysoce pigmentované odstíny a nadměrný lesk. Inspirací pro špičkové vizážisty bylo moderní umění, seriál Euphoria, divoké festivaly a tzv. nová buržoazie, která je jak jinak než o okázalosti. Alfou a omegou nové sezony jsou precizně upravené obočí a výrazné rty. Toto jsou největší trendy budoucích měsíců…

Umělecký pohled

Připravte se na oči upravené jako umělecké dílo. Těšit se můžete na opravdu širokou paletu barev a rozhodně se nemusíte bát rozehrát na víčkách hru nejrůznějších odstínů a vykouzlit tak svůj osobní kaleidoskop. Kromě toho chybu neuděláte ani s hrátkami s černou tužkou, díky níž můžete vykouzlit tajemný pohled a grafické obrazce.

Leské a šťavnaté rty

Lesk má jeden zásadní benefit – opticky vašim rtům přidá na objemu, a to bez aplikace botoxu. Efekt zaručen. Zn. bezbolestně. Na výběr máte ze dvou variant – lesk přirozený a jemný, anebo červený. Toužíte-li, aby vaše ústa vypadala, jako když jste prolíbala celou noc, anebo alespoň jedla jahody, aplikujte matnou červenou rtěnku a prsty ji roztáhněte po rtech do ztracena. Poté naneste vrstvu průhledného lesku.

Disko jízda

Jestli jste měly v plánu se letos blýsknout, máme pro vás dobrou zprávu, frčí třpytky a metalické odstíny. Díky nim budete nepřehlédnutelné! Třpytky aplikujte na víčka, do vnitřní části očí, na líčka, ale také klidně na rty. Budete hvězdou každé party!

Tmavé rty

Rubínová, vínová, temně rudá…to vše jsou barvy nadcházející sezony. Zapomeňte na klasickou červenou, tu nechte jejímu lesklému sourozenci. Toto jaro poletí rty tmavé. Návrháři pro to mají jasný název: neo buržoazní styl. Tmavší odstíny vám dodají elegantní vzhled, zejména ve spojení s decentním nahým líčením.

Osmdesátkové neony

Neonový pohled v monochromatickém provedení, anebo mix dvou stínů, je trefný návrat do osmdesátých let. Kombinace elektricky zelené, svítivě žluté, anebo růžové se super dlouhými a hustými řasami je přesně to, co by vás nemělo minout.

Lesk jak blesk

Pokud lesk na rty není nic pro vás, tak nezoufejte, můžete jej aplikovat na víčka. Tento trend vypadá perfektně v kombinaci s dokonalou pletí a nahým líčením. Lesk můžete kombinovat také s podkladovým tmavým stínem a vyrazit večer na pořádnou party. Ale pozor, dokonalé obočí je nutnou součástí.

Také si přečtěte: 

Reklama