Chloé představuje kolekci 15 vůní z tajemné dílny snů. Patnáct vůní s botanickými názvy, odkazující na jejich hlavní esenci. Patnáct vůní, které můžete kombinovat do dvojic či trojic. 

la.jpg
 
Každá vůně má svůj jedinečný charakter... K oživení této kolekce vyzvala Chloé renomované parfuméry, aby vytvořili svou „osudovou vůni“ a podělili se o jedinečný příběh, který je  s ní spojuje: Ať jsou to vzpomínky na dětství, na dálné cesty, vzpomínky na místa nebo okamžiky, které poznamenaly jejich život.
Tito talentovaní parfuméři čerpali ze svých zážitků, aby pro značku Chloé vytvořili tyto osobní, intimní vůně prodchnuté autenticitou.

la1.jpg
 
 Vaše květinová kompozice

62b03e2c6f1ecblobid0.jpg
 
Někteří milují kytice z jedné květiny, jiní dávají přednost pestrobarevným kompozicím. Stejně jako když si v květinářství sestavujete kytici podle svého vkusu, můžete si v kolekci Chloé Atelier des Fleurs sestavit svou osobní kytici: vůně jsou navrženy tak, aby působily harmonicky v nekonečných kombinacích.
 62b03c75b7002obrazek.png
K vámi vybrané hlavní květině, si  můžete připojit jednu, dvě nebo dokonce tři další... Každá nová vůně přidává své charakteristické aspekty: zelené nebo kořeněné, svěží či medové, pižmové nebo pudrové... Hrajte si s jakoukoli myslitelnou kompozicí, dokud nedosáhnete ideální kombinace přesně pro vás: své dokonalé, jedinečné a osobní vůně. 

NOVÁ KOLEKCE VŮNÍ CHLOÉ JE K DOSTÁNÍ EXKLUZIVNĚ V PARFUMERII DOUGLAS WESTFIELD CHODOV A NA JEJICH ESHOPU.
Vůně jsou ve dvou velikostech  50 ml a 150 ml.
Zažijte luxus na míru!62b03c87c9dddobrazek.png

Reklama