625e9c3c1c94acl.jpg
Foto: Shutterstock

Francouz Benjamin, který má na Instagramu profil s názvem morphy_me, baví sebe i své sledující tím, že mixuje obličeje slavných lidí. Nepoužívá k tomu ovšem populární aplikaci FaceApp, kam se jen nahrají fotky a ona už se o zbytek postará. Pracuje s Photoshopem, což rozhodně není snadná záležitost. Díky tomu ale vytváří obličeje, které nevykazují známky nerealističnosti. Klidně byste lidi z fotografií mohli potkat na ulici.

Na Instagramu sleduje Benjamina přes sto tisíc lidí, kteří jsou fascinováni jeho výtvory. A počet jeho sledujících stále narůstá. Mezi celebritami, které už dal dohromady, je řada jmen.

U příležitosti premiéry filmu Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství namixoval bývalého představitele černokněžníka Grindelwalda herce Johnnyho Deppa s jeho současným představitelem hercem Madsenem Mikkelsenem.

Prohlédnout si můžete také herce Willa Smitha s komikem Chrisem Rockem. Tato koláž vznikla kvůli letošní oscarové facce.

A nechybí ani obličej vytvořený z tváří bývalých manželů herečky Angeliny Jolie a herce Brada Pitta. Umělec v popisku poukazuje na to, jak by mohla v budoucnu vypadat jejich patnáctiletá dcera Shiloh. Ta je totiž oběma velmi podobná.

Zdroje: Boredpanda, Instagram