Problém je v tom, že make-up používaný ke konturování či tužka na obočí, kterou si ženy malují pihy, nevydrží dlouho. Proto blogerky přišly s inovativním řešením! Na lehce permanentní kosmetické úpravy používají samoopalovací krém a henu.

Umělé pihy
Piha byla vždy považována za symbol krásy. Proto si ji dokreslovaly slavné osobnosti, například Marilyn Monroe. Dnes se však ženy snaží na svých „neobdarovaných“ obličejích vytvořit několik světlých drobných pih, takových, které převážně zrzkám vylézají působením slunečního světla. Není to jednoduché, ale zároveň ne nemožné.

Pro docílení dokonalých přirozených pih budete potřebovat pouze tubu s henou na tetování. Je lepší pořídit dva různé odstíny hnědé. Tubu na konci propíchněte jehlou a na očištěný obličej aplikujte množství teček podle libosti. Nechte působit několik hodin, nejlépe 4-6 a poté henu sloupněte. Výsledné pihy vydrží zhruba týden.


Konturování
Díky správnému konturování obličeje lze změnit jeho tvar. To se hodí hlavně ženám s kulatým obličejem, které touží po vystouplých lícních kostech. Kdo má však s konturováním zkušenost, ví, že nanášení trvá poměrně dlouho a ráno je potřeba vstát o dost dříve.

Řešení tkví v samoopalovacím krému, který by měl na obličeji vydržet více než jeden den. V první řadě je potřeba pořídit si takový samoopalovací krém, který opravdu funguje. Vyzkoušený máme například L´Oreal Sublime Bronze. Ten aplikujte na místa, které obvykle konturujete, tzn. na lícní kosti, na kořen nosu a podobně. Čekejte zhruba 6 hodin a poté samoopalovací krém důkladně opláchněte.

Reklama