Krásná hnědá pokožka je snem mnohých z nás. Není se čemu až tolik divit, jelikož vzhled každého člověka je nesmírně důležitý. Dosáhnout čokoládové barvy své kůže není až tolik složité. Mnohdy není zapotřebí ani nedočkavě čekat na první sluneční paprsky. Přirozené opalování je samozřejmě nejlepší a v podstatě i do jisté míry nejzdravější. Pravda je ale taková, že se sluníčka v hřejivé podobě dočkáme až někdy v průběhu měsíce června. Proto není od věci najít několik alternativ, jež se nabízejí. O jaké se jedná? To si prozradíme v následujících řádcích.

Vyrazte do zahraničí

Ještě než se budeme věnovat umělým metodám opalování, je dobré upozornit i na další alternativu. Tu představuje dovolená v některé z exotických zemí. Pobyty na Seychellách, Bali, anebo v jiných tropických rájích zcela jistě čokoládovou barvu pokožky dokážou vytvořit. Problém bývá pouze v tom, že na ně má pouze určitá movitá skupina lidí. Mnozí lidé se dokážou opálit přes zimní období i na lyžích, nicméně i v tomto případě platí předchozí sdělení, protože i takovéto výlety jsou o penězích. 

žena

Tolik diskutované solárium

Solárium už v současné době není žádnou novinkou, jako tomu bylo ještě v nedávné minulosti. Svědčí o tom jednoznačně skutečnost, že jej najdeme v mnohých wellness centrech i kosmetických salónech. Není tomu tak dlouho, co se rozjela mediální kampaň, jež hovořila o rizicích pobytu v soláriu v souvislosti se vznikem rakoviny kůže. Pravda na tom sice být může, nicméně k této nemoci se lze dostat i nezodpovědným opalováním na klasickém přímém přírodním slunci. V každém případě vám současná solária dokážou předložit atesty a potvrzení týkající se absolutní nezávadnosti a bezpečnosti. Obecně lze hovořit o tom, že v přiměřené míře vám solárium rozhodně neuškodí. Jestliže se ovšem budete chodit nahřívat ve vyšší než přirozené a doporučené míře, budete vypadat jednak jako čokoláda a jednak se asi nebudete cítit příjemně. Aby ale i účinky solária byly stoprocentní, je třeba zakoupit ještě speciální kosmetiku. Ta pochopitelně není nejlevnější. 

Samoopalovací nástřik jako čerstvá novinka

Za novinku v umělém opalování je považován samoopalovací nástřik. Jedná se o maximálně bezpečný způsob získání hnědé barvy pokožky. Vyhnete se při jeho realizaci jakémukoli UV záření. Obrovskou výhodou této metody je rychlost jejího působení. Už hned v momentu po aplikaci bude pokožka citelně tmavší, než tomu bylo předtím. Proceduru je zapotřebí aplikovat několikrát v desetidenní frekvenci. Získáte tak trvalé opálení. Jen byste si měli hlídat, aby vše prováděl profesionál mající v této oblasti dlouholeté zkušenosti. Jen tak totiž dosáhnete permanentního efektu se vším všudy. Aplikovat lze nástřik i v případě gravidity. Nevysouší pokožku a působí přirozeně. Po nástřiku je nutné vyvarovat se určitou dobu styku s vodou. Bezprostředně po jeho aplikaci tedy zapomeňte na sprchování, plavání a některé další činnosti, jež jsou s přítomností vody spojené.  

Samoopalovací krémy na doma

Pokud se hodláte opalovat doma jinak než přirozeně, pořiďte si některý ze samoopalovacích krémů. Vyznačují se velmi jednoduchou aplikací a také absolutní bezbolestností. Běžně lze jak krémy, tak i mléka s těmito účinky sehnat v drogeriích. Při aplikaci se vyplatí pouze dát pozor na to, aby vrstva byla skutečně rovnoměrná. Bílé fleky na opálené pokožce pak vypadají nehezky. Místo obdivu byste pak mohli sklidit smích, což si pochopitelně s největší pravděpodobností přát nebudete. Ať už potřebujete třeba nástřik nebo krémy, podívejte se nejprve na slevové kupony, díky nimž je nakoupíte výhodněji. Najdete je na Buykers.com.

Reklama