Určitě si pamatujete, jak se v devadesátých letech dívky snažily nosit krásné dlouhé nehty s nejrůznějšími vzory a často vyzdobené kamínky. Šlo o samolepící umělé nehty s šílenými barvami a designem. Tento opravdu zajímavý a žhavý trend je zpátky, i když prošel drobnými úpravami. Dnes můžeme s jistotou říct, že jde o stylově a elegantní řešení.

neh.jpg

Ještě několik let zpátky se umělé nehty vyráběly z levného materiálu. Výrobce obvykle dlouho nepřemýšlel o designu, jednotlivé vzory nebyly vyrobeny zrovna pečlivě a kvalitním materiálem se taky neplýtvalo. Tahle »kompozice« vypadala na prstech dost nepatřičně. Dnes kosmetický trh nabízí umělé nehty vyrobené z vysoce kvalitních materiálů, například z akrylové pryskyřice nebo pevného gelu. Lehce se připevňují pomocí speciálního lepidla k přirozeným nehtům, přitom nepoškozují nehtovou ploténku.

Nejúžasnější a nejpohodlnější bonus s umělými nehty je to, že svou manikúru můžete měnit kdykoliv budete chtít. A přitom nemusíte chodit do salonu a utrácet hodně peněz. Umělé nehty můžete vybrat zde: https://makeup.cz/categorys/34371/.

Výhody umělých nehtů
Pandemie se stala jakýmsi impulzem k návratu umělých nehtů. Ženy chtějí vypadat perfektně vždy a všude, ale v podmínkách izolace se návštěva beauty salonů stala prostě nemožnou. Perfektním řešením v situaci, když potřebujete rychle a bez jakékoli námahy udělat trendy manikúru, jsou umělé nehty. Jaké jsou jejich výhody?

  • Stačí pouhých 3-5 minut, a jedinečný design nehtů je hotový.
  • Umělé nehty nepoškozují přirozenou nehtovou ploténku.
  • Vytvoření této manikúry šetří peníze i čas.
  • Odstranit umělé nehty pomůže teplá voda bez použití brusek a frézek na nehty či odlakovačů.
  • Můžete kombinovat různé designy, nebo použít umělé nehty v jednom stylu. Výsledek vás stejně fascinuje.
  • Umělé nehty (na rozdíl od prodloužených) nevyvolávají alergické reakce.

Umělé nehty jsou populární i mezi celebritami, a to hlavně díky svému snadnému použití. Cardi B doplňuje své scénické oděvy efektní manikúrou s nejodvážnějším designem. S umělými nehty se na červených kobercích a jiných společenských akcích ráda ukazuje i Lady Gaga. A často s nimi módní looky vytvářejí modelky na módních podiích.

Vyzkoušejte doplnit svůj look umělými nehty i vy. Výsledek stojí za to!