Revoluční magnetická technologie iO

Co je vlastně na zubním kartáčku Oral-B iO 9 tak inovativního? Kartáček se od těch stávajících technologií Oral-B odlišuje tím, že magnetický pohon bez tření přenáší energii přímo na konečky vláken, díky čemuž poskytuje jemnější a účinnější čištění, ale i celkově příjemnější zážitek z čištění zubů. Díky magnetickému pohonu se totiž rovnoměrně přerozdělí energie do konečků vláken a vytváří šetrné mikrovibrace. Kartáček při užívání klouže hezky zub po zubu a výsledkem je tichý i příjemný chod během provozu.
Magnetická iO technologie byla vyvinuta v inovačním centru v německém Kronbergu, kde na výzkumu pracovala po dobu šesti let řada špičkových expertů v oblasti péče o ústní dutinu. Technologie byla nyní mimořádně představena i předním českým zubním lékařům a dentálním hygienistkám, ale i novinářům, kteří měli možnost nahlédnout do tajů vývoje a výzkumu, a sami se přesvědčit o kvalitě magnetické technologie iO. 

o1.jpg

Elegantní fešák od hlavice až k nabíječce

Už na první dobrou nás u kartáčku zaujal jednoduchý a moderní design, který působí nejen velmi luxusně a vkusně, ale hlavně funkčně. Na výběr máte ze tří barev – černé Black Onyx, bílé White Alabaster a růžové Rose Quartz. Nám se do ruky dostala černá varianta, která působí opravdu elegantně. Kartáček tak kromě perfektního čištění může sloužit i jako vkusná dekorace do koupelny.

7 čistících programů pro každý typ zubů a dásní

Když jsme testovali Oral-B iO 9, byli jsme překvapeni, kolik různých programů nabízí. Svůj program si v kartáčku najdou nejen zákazníci s citlivými zuby a dásněmi, ale i ti, kteří touží po bělostném úsměvu, intenzivním pocitu čistoty nebo si chtějí opravdu kvalitně vyčistit jazyk. My jsme si nejvíce oblíbili program Daily Clean a program na čištění jazyka Tongue Clean. Skvělý je i Gum Care a to především zpočátku, když jsme přecházeli z manuálního zubního kartáčku na magnetický a přechodně se potýkali s citlivějšími dásněmi. Čištění je s kartáčkem Oral-B iO 9 opravdu jednoduché, šetrné, bezpečné a precizní. Po vyčištění jsme měli vždycky pocit, jako kdybychom se vrátili od dentální hygienistky. Ten pocit profesiOnální dokonalé čistoty je zkrátka k nezaplacení.

o2.jpg

Senzor tlaku pomáhá hlídat optimální tlak při čištění

Nesporná výhoda oproti manuálnímu zubnímu kartáčku a jiným elektrickým kartáčkům je určitě chytrý senzor tlaku, který je zabudovaný ve světelném kroužku. Ten při čištění svítí třemi barvami – červeně, když na kartáček vyvíjíte moc vysoký tlak, přednastavenou barvou, když naopak tlačíte moc málo a zeleně, když je vyvíjený tlak na kartáček optimální. Světelný kroužek je skvělý v tom, že vám ihned poskytne zpětnou vazbu, kterou můžete okamžitě změnit a my sami jsme si vyzkoušeli, že velice brzy po používání kartáčku už automaticky reagujeme na barevnou signalizaci, aniž bychom o tom museli přemýšlet nebo barvám věnovali přílišnou pozornost.

Interaktivní displej vás pozdraví i zhodnotí vaše čištění

Paráda, kterou ocení každý nadšenec do moderních technologií, je určitě interaktivní displej, který vás nejen ráno pozdraví a večer vám popřeje dobrou noc, ale během čištění vám zobrazí počítadlo času stráveného čištěním, zhodnotí po čištění efektivitu vašeho čištění pomocí smajlíků a v neposlední řadě na něm můžete překlikávat mezi čistícími programy a upozorní vás i na stav baterie. Dnes už má interaktivní displej kde jaký spotřebič, takže je za nás super, že ho má nyní i kartáček. Čištění je díky němu více snadné, intuitivní a zábavné.

Aplikace s umělou inteligencí z vás udělá profesionála v péči o ústní dutinu

Největší WOW efekt jsme ale zažili až po stažení speciální aplikace, ve které najdete nejenom umělou inteligenci AI Brushing Recognition, ale i 3D grafiku, která vás provází během čištění tak, abyste dosáhli co nejlepšího výsledku na všech místech vašich úst. Umělá inteligence sleduje během čištění každý váš pohyb po ústní dutině a okamžitě vyhodnocuje, zda máte správně vyčištěna všechna místa, nebo jste některá z nich nevyčistili dostatečně, či dokonce úplně vynechali.

o3.jpg

Rychlé nabití už za 3 hodiny

Překvapeni jsme byli také z velmi rychlého nabití díky magnetické nabíječce. Ta je nejen malá a elegantní, takže v koupelně nebude působit rušivým dojmem, ale hlavně kartáček rychle nabije. Plného nabití dosáhnete už na 3 hodiny a pokud ráno spěcháte, kartáček bude připraven na jedno čištění už za pár minut.
Skvělý parťák i na cesty díky cestovnímu pouzdru
Praktické cestovní nabíjecí pouzdro dělá z Oral-B iO 9 skvělého parťáka na dobrodružné cesty, pracovní výjezdy i poklidné dovolené. Jednoduše rozpojíte hlavici od kartáčku, uložíte do skladného pouzdra a přibalíte malou cestovní nabíječku. Ani během cestování tak nemusíte dělat kompromis mezi místem v kufru a kvalitním vyčištění zubů. S Oral-B iO 9 můžete mít obojí.
Vzhledem k „vytuněnosti“ technologie iO nás nepřekvapuje, že se jedná o vůbec první aplikovanou technologii, která byla oceněna pečetí České stomatologické komory za prokazatelně šetrné, a přitom účinné čištění zubů. Modely iO 7 a iO 8 byly rovněž oceněny značkou kvality v nezávislém testu dTest, ve kterém bylo testováno 23 elektrických zubních kartáčků.

KLADY
-bezpečné, šetrné a precizní vyčištění i těžko přístupných míst jako jsou stoličky
-jednoduché a intuitivní užívání
-7 programů ušitých na míru všem potřebám
-funkční a luxusní design
-interaktivní displej
-aplikace s umělou inteligencí a 3D grafika
-rychlé nabíjení díky magnetické nabíječce
-jednoduchý časovač
-praktické cestovní nabíjecí pouzdro

Další informace o Oral-B iO naleznete na oralb.cz.
62bc3a903e9abobrazek.png

Reklama