V příspěvku čtenářky Lenky zjistíte, že ne všem komisařům záleží na tom, jaké máte znalosti o voze. Řidičák můžete dostat i díky živočišnému puzení...

I komisař je jen člověk. Radu na to, jak komisaře při zkouškách v autoškole obměkčit, mi zaslala čtenářka Lenka...


MŮJ ŘIDIČÁK BYL JEDEN PECH ZA DRUHÝM. SAMOTNÁ VÝUKA BYLA V POŘÁDKU, ALE PAK NASTALY ZÁVĚREČNÉ ZKOUŠKY. PŘI PREZENTACI JSEM ZJISTILA, ŽE NEMÁM OP, TAKŽE JSEM BĚŽELA PŘES „PŮLKU MĚSTA“, ABYCH SE STIHLA VRÁTIT NA ZAČÁTEK. POTOM CO JSEM ÚSPĚŠNĚ DOFUNĚLA ZPĚT MI KOMISAŘ OZNÁMIL, ŽE MÁM ŠPATNÉ POTVRZENÍ OD LÉKAŘE - MĚLA JSEM POTVRZENI OD INTERNÍHO LÉKAŘE A NE OD OBVODNÍHO (MIMO JINÉ INT. LÉKAŘ TEHDY ZVAŽOVAL PODÁNÍ ŽALOBY NA KOMISAŘE ZA NEUZNÁNÍ LÉKAŘSKÉ PRAXE.). TAKŽE SE KONÁNÍ ZKOUŠKY STEJNĚ PŘESUNULO. A PAK NASTAL DEN D. MUSÍM SE PŘIZNAT, ŽE TECH. OTÁZKY JSEM SE MOC NEUČILA, ŘÍKALA JSEM SI, ŽE KAŽDEJ NORMÁLNÍ KOMISAŘ TO BUDE BRÁT S REZERVOU (KDYŽ JSEM ŽENSKÁ). STEJNĚ KDYBY SE MI NĚCO STALO S AUTEM, NEPOZNÁM CO JE ROZBITÝ, TAK BYCH SE OPŘELA O AUTO, VYSTRČILA ZADEK A ČEKALA, AŽ ZASTAVÍ NĚJÁKEJ CHLAP. NO A PAK JSEM SI VYTÁHLA OTÁZKU, KTEROU JSEM SI VŮBEC NEPŘÁLA - PŘEVODOVKA. ŘEKLA JSEM ÚPLNĚ VŠECHNO CO JSEM SI PAMATOVALA, ALE JAKSI TO NESTAČILO. NO SLEČNO BUDETE SI MUSET PŘIJÍT ZNOVA. ZNECHUCENÁ A NAŠTVANÁ JSEM ODCHÁZELA. UŽ JENOM Z TOHO DŮVODU, ŽE TA „SLEPICE“ CO DĚLALA ZKOUŠKU SE MNOU, PŘI JÍZDÁCH ANI NEVĚDĚLA, KTERÁ JE PRAVÁ A KTERÁ LEVÁ STRANA A PŘEJÍŽDĚLA UPROSTŘED MĚSTA NA KŘIŽOVATCE Z PRUHU DO PRUHU BEZ BLINKRU, ZKOUŠKU UDĚLALA. NEJSPÍŠ UDĚLALA DOJEM TA JEJÍ MINIMINIMINISUKNĚ. PO TÝDNU JSEM TEDY PŘIŠLA ZNOVA, ZAPLATILA PENÍZE ZA OPRAVNOU ZKOUŠKU A HÁDEJTE CO JSEM SI VYTÁHLA ZA OTÁZKU? PŘEVODOVKA. ŘEKLA JSEM ÚPLNĚ TO STEJNÝ CO POPRVÉ A BOŽE DIV SE, ALE TOMUTO KOMISAŘI TO ÚPLNĚ STAČILO. TAKŽE POUČENÍ PRO VŠECHNY ADEPTKY - MINIMINIMINI SUKNĚ.
LENKA

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 12. března 2012: Vaše historky z autoškoly

Zasílání příspěvků k tomuto tématu již skončilo. mezi 16.00 a 17.00 se dozvíte, kterou čtenářku jsem odměnil krásným dárkem - srdíčkovými bonboniérami I Love Milka.

milkamilka

Reklama