Společnost Lenovo rozšiřuje ultrapřenosnou řadu IdeaPad o 14palcový Ultrabook IdeaPad S400u, který díky své vysoké mobilitě, dlouhé výdrži na baterii, solidnímu výkonu a velmi přívětivé ceně představuje ideální volbu pro uživatele, kteří svůj počítač využívají především na cestách. Ultrabook S400u přináší nejen dostatečné pohodlí při práci, díky svému elegantnímu metalickému designu respektuje i individuální styl svých uživatelů.

Ultrabook IdeaPad S400u

Ultrabook IdeaPad S400u se svým širokoúhlým displejem s rozlišením 1366 x 768 kombinuje moderní vzhled s vysokým výkonem. Je poháněný až třetí generací procesorů Intel® Core™ i5 a je vybavený operační pamětí DDR3 s kapacitou 4 GB.

„Nový Ultrabook IdeaPad S400u je snadno přenosný a současně splňuje nároky uživatelů na moderní design a výkonné technologie,“ říká Pavel Janich ze společnosti Lenovo. „Navíc je dostupný za velmi příznivou cenu, která bude mít na našem trhu jen stěží konkurenci.“

Ultrabook IdeaPad S400u

IdeaPad S400u je tenký pouhých 21 mm a váží jen 1,8 kg. Využití najde nejen pro práci, ale i pro zábavu. K dispozici je integrovaná webová kamera vhodná například pro skypování s přáteli, kromě běžných možností připojení pomocí WiFi a integrovaného Bluetooth patří k základnímu vybavení také USB 2.0, USB 3.0 i HDMI výstup a čtečka paměťových karet 2 v 1. Dostatečný prostor pro ukládání hudby, filmů a dalších datových souborů poskytuje disk o velikosti 500 GB HDD a výkonný 24GB SSD pro urychlení startu systému a běhu aplikací.

Snadnou a pohodlnou práci zajišťuje klávesnice AccuType a inteligentní touchpad optimalizovaný pro rozhraní operačního systému Windows 8. Uživatelé jistě ocení i přístup k Lenovo Cloud, který usnadňuje sdílení, ukládání a synchronizaci dat s kolegy či přáteli na jakémkoliv místě. K dispozici je také přístup k zábavním a užitečným aplikacím jako Lenovo Companion a Lenovo Support.

Pro jednoduché zálohování a obnovu dat lze využít funkci One Key Recovery. Předinstalovaný systém Energy Management umožňuje nastavit energetické využití systému v závislosti na právě vykonávaných činnostech, čímž je zajištěna ochrana dlouhodobé výdrže baterie. Pokročilá technologie úspory energie přitom výrazně prodlužuje dobu mezi dvěma nabitími.

Ultrabook IdeaPad S400u

Ultralehký IdeaPad S400u s na dotek příjemným metalickým povrchem je nyní dostupný ve stříbrném a v budoucnu bude i v karmínově červeném barevném provedení.

Cena a dostupnost

Lenovo IdeaPad S400u je dostupný na českém trhu za cenu od 13 999 Kč s DPH.

 

Reklama