Muži se většinou těší, až současně s prvními slunečními paprsky ženy odloží své svršky, do kterých byly po celou zimu zahaleny, a vystaví na odiv dosud pečlivě ukrývané vnady. Minisukně, krátká trička, odhalené pupíčky… to je podívaná, která lahodí snad každému mužskému oku.

Jenže i my – ženy – máme rády, když se můžeme podívat na pořádného chlapa, no ne? A mnohdy to nemusí být zrovna vyhlášený krasavec, před kterým se nám podlamují kolena.

Muži, kteří nás dokáží zaujmout, musí být především sympatičtí, charismatičtí, něčím zajímaví. Zkrátka – pokud z nějakého příslušníka silného pohlaví vyzařuje, že je majitelem silné osobnosti, má v našich srdcích zelenou. A co na tom, že většinou zůstane jen u planého vzdychání, případně u odvážných představ.

A jelikož léto je již za dveřmi a v mnoha z nás se probouzejí fantazie, za které by se nemuseli stydět ani producenti erotických filmů, pojďme se společně alespoň jen tak zlehka zlehoulinka navnadit. A vůbec nevadí, že ta návnada bude pouze virtuální. Naopak. Díky tomu můžeme prožívat smyslné románky, spoustu něhy i odvázaného sexu….

Na Žena-in.cz totiž právě dnes začíná parádní zábava s názvem CHLAP- IN.

A o co jde? O něco velmi příjemného, milé dámy. Proč by se jen muži měli dívat po pěkných dívkách a ženách? My si uděláme náš hezký kouteček přímo zde, na magazínu. Kouteček, kde oko mnohé z nás zjihle spočine, zasněně se přivře a…..

Ale k věci. Na náš redakční e-mail redakce@zena-in.cz nám od dnešního dne můžete posílat vlastnoručně ukořistěné fotografie mužů i chlapů, kteří vás jakýmkoli způsobem zaujali. (Nezapomeňte do předmětu napsat CHLAP-IN!!!)
Svou vizáží, zajímavým účesem, oblečením, výrazem… Vaší fantazii se v tomto ohledu meze nekladou. Jedinou podmínkou ale je, aby focený objekt alespoň vypadal, že je mu nejméně 18 let. Horní hranice určena není… asi všechny známe spoustu šarmantních mužů, kteří jsou ve věku jaksi pokročilejším. V žádném případě nám ale neposílejte fotky svých roztomilých miminek, či synáčků u dortu s pěti svíčkami. A ani takové, které jste převzali kdekoliv na internetu či jinde. Body získávají jen fotky původní, vámi vlastnoručně pořízené. Mějte foťák v pohotovosti a podělte se s námi o všechny výstavní kousky, které potkáte na cestě do práce, z práce, na koupališti, v kině či ve vinárně.

Vámi zaslané fotografie si budete moci prohlížet na zvláštní stránce a budete mít možnost jednotlivé borce hodnotit. Každý týden pak bude vyhlášen ten nejlepší CHLAP- IN. Bude záležet jen na vás, který z nich to bude. Stránku zprovozníme hned, jakmile nám od vás přijdou první fotografie.

Tak směle do toho, milé čtenářky, mějte foťák v pohotovosti. Nejen muži jsou lovci. Dokažme, že i my si umíme toho svého samečka šikovně odchytit.

Odchyt provádějte jak fotoaparáty, tak chytrými telefony - MMS jsou také ve hře!!!


 

 

 

 

 

 

 

 

Příjemnou zábavu při focení, prohlížení i hodnocení fotografií vám přeje

 

 

 

Reklama