Milá Ženo-in,

posílám foto, které se mi podařilo „ulovit“ loni v létě. Přišly mi legrační šipky, které směřovaly k mladíkovi – máš hlad? a baby junior. Bála jsem se, aby se při focení nevzbudil :o). No řekněte, nezakously byste se do toho baby juniora?

 

 

 

 

Dnešní téma mi zrovna připomnělo nedávné zážitky. Za poslední 2 roky jsem se zamilovala do doktora i do kněze. Ani jednomu jsem neměla odvahu to říct nebo naznačit, i když oba vypadali, že jim také nejsem zrovna lhostejná. Doktoři mě přitahují odjakživa. Miluji na mužích bílou barvu, a když voní krásným parfémem. To jsem vyloženě ztracená :o).

Vždycky se mi líbili muži s vyholenou hlavou nebo muži s černými vlasy a černýma či modrýma očima. Mám radši urostlejší postavy, i když jsou tvořeny pár kily navíc. Až na výjimky mě odpuzují vychrtlé postavy, dlouhé vlasy, nečistota, primitivní chování, nepříjemní náfukové, kteří neustále frajeří, i když na to nemají.

Miluji, když je muž inteligentní, hodný, má smysl pro humor a charisma, je statečný a svůj, trošku tajemný a drsný. Mám radši, když vypadá zle, a pak se ukáže, jak je dobrosrdečný. Nyní o jednoho takového bojuji, tak mi držte, prosím, palce :o). Z herců mohu jmenovat například J. Phoenixe, úplně jsem se zamilovala, dostal mě především ve filmu Walk the line.

Verone


Děkujeme za krásný příspěvek a skutečně vydařenou fotku :).

A samozřejmě držíme palce, jak jinak ;).

Jak jste na tom Vy, ženy-in? Na jaké muže „letíte"? Potkala jste v poslední době nějakého, který by Vás „dostal", i když byste ho zrovna domů nechtěla?

Napište nám o tom na redakce@zena-in.cz!

Reklama