Říká se, že dámská kabelka je kapesní černá díra, nebo že připomíná kouzelné zavazadlo z knih Terryho Pratchetta. Někdy je sice pořádně těžká, zato se do ní vejde téměř nekonečné množství věcí. Nikdy nevíte, co se vám kdy bude hodit. Chlapi nikdy nepochopí, co se do takové malé dámské kabelky vejde. Přitom kabelka může snadno zachránit když už ne život, tak alespoň kariéru nebo pověst. Stačí v ní mít ty správné věci.

Spěcháte na důležitou schůzku ve svých oblíbených lodičkách, botapřebíháte přes silnici a váš podpatek se zachytí mezi dlaždičkami, silně trhnete nohou a ouha, najednou je po podpatku. Teď je ten správný čas na nadávky. Co s tím? Rozhodně nedoporučuji vyzkoušet návod z jedné reklamy a ulomit i druhý podpatek. Na takto „opravených“ botách ujdete maximálně pár kroků. Věřte mi, já jsem to zkusila a do pohodlné obuvi to má hodně daleko.
Mě zachránila jiná skvělá a zdánlivě obyčejná věc - sekundové lepidlo. Loctite Super Atak S.O.S Repair je malý „vteřinák“, který můžete mít pořád po ruce. Pomohl mi i s ulomeným ouškem hrníčku, který mi vyrobily děti, opravila jsem s ním rámeček s fotografií a kolegyni jsem pomohla s uvolněnou klávesou na klávesnici. Já se s věcmi nerada loučím a Loctite tohle mé hobby podporuje.

sinNaštěstí jsem si uměla poradit i tentokrát. Trochu jsem botu i ulomený podpatek očistila (spíš, aby se neřeklo) a na podpatek jsem nanesla lepidlo. Podpatek jsem k botě pevně přitiskla a chvíli podržela - a bylo! Nejvíc mě pobavily obdivné a nechápavé pohledy kolemjdoucích chlapů. Ženská, a dovede si poradit sama. Lodičku jsem znovu nazula a zamířila na schůzku. Nakonec jsem díky Loctitu přišla přesně na čas.

 

Reklama