Máte ráda bazarový nábytek a věci do domácnosti? Zanotujte si se čtenářkou Tindi!


Zdravím celý kolektiv Ženy-in!

Já ulítávám na bazarech s nábytkem a věcmi do domácnosti. Bohužel v mém okolí žádný takový bazar není. Nebo spíše bohudík pro mého manžela :). Proto své „choutky" uspokojuji na internetových bazarech nebo aukcích. Jelikož jsem milovnicí venkovského a rustikálního stylu, snažím se naši chaloupku vybavit nějakým novým kouskem. Všichni mí příbuzní jsou nešťastní, když mi dají k Vánocům či narozeninám nějaký peníz, abych si koupila něco na sebe, a já pak přijdu s něčím do domácnosti. Velkou radost jsme všichni měli z lavice z roku 1920, kterou jsem koupila na aukci za 1000Kč. Psali tam jen osobní převzetí a já měla štěstí, že místo bylo jen 10 km od nás. Jelikož máme v chalupě vše mořeno do tmava, je kumšt něco sehnat za dobrou cenu. A lavice k nám přesně seděla a ani se nemusela opravovat. A další můj poklad je plechový kůň dětem na zahradu z Anglie. Toho jsem nikde nemohla sehnat, až na jistém aukčním portále. Prostě v normálním obchodě takové poklady nenajdete. Díky Bohu za bazary a bazárky!

Mějte se krásně!
Tindi

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dnešního dne: Bazárky!

Posílejte mi dnes své příběhy a fotky s popisem na tato bazarová témata...

  • ... můj nejlepší úlovek!
  • ... moje zkušenost ze zastavárny (zastavila jsem něco).
  • ... nejkrásnější obchůdek či trh s použitým zbožím.
  • ... můj tip, kam určitě zajít na lov.

Co můžete za své příspěvky vyhrát?

Tentokrát to bude skutečně něco extra. Každý člen redakce přinesl z domova jednu použitou věc, kterou se rozhodl věnovat jako cenu. Nebojte se, nejsou to žádné blbosti, ale věci již nepoužívané. Ostatně vás se všemi věcmi v průběhu dne seznámím slovem i obrazem.

A co víc?

Dnes otvíráme diskuzi, ve které můžete samy nabízet své bazarové zboží, případně i obdarovávat ostatní čtenářky. Najdete ji zde: Bazárek!

Reklama