Neříkejte, že vás ty fotky luxusního prádla nechaly lhostejnou. Že vám alespoň nad některými dušička nezaplesala. Jestli ne, tak mi promiňte, ale to snad nejste ani ženská. Ale jestli jste si nad nimi vzdychla, ba místy vykřikla: „Jé tohle je úžasné, to bych brala, tohle je tak sexy a tohle tak romantické...", tak jste můj člověk. Ne že by to pro vás byla nějaká výhra, ale přinejmenším najdeme společnou řeč. 

Já se vám přiznám, že prádlo zbožňuji. Je to jako přehrabovat se v luxusních špercích. Když mě něco nebo někdo naštve, jdu si koupit něco hezkého. To je pro mě nejúčinnější antidepresivum.

Někdo ulítává na botách, někdo na šminkách a parfémech, já mám slabost pro prádlo. Mám jeden oblíbený obchod, kam zapluju, kochám se, okukuji, zkouším a téměř pravidelně si něco odnesu. Většinou je to nějaká sestava podprsenka – kalhotky nebo kalhotky – košilka. Jsem natolik praštěná, možná je to až nějaká úchylka, že bych si nikdy nevzala k sobě neladící prádlo. Co kdyby mě náhodou porazilo auto? Nevím, proč mi tahle příšerná maminčina věta uvízla v uších. (Ona to samozřejmě myslela jinak...) Nebo co kdybych se náhodou někde svlékla... To je nesmysl, to se mi samozřejmě nemůže stát. :-)Ale ať už se chystám na víkend nebo na rande, vždycky si dám tu práci, aby mi prádlo ladilo. No jo, já vím... ale pochopte mě, zřejmě si tím vynahrazuji nějaký prádlový deficit z dob svého mládí, kdy byly k dostání jen škrábavé podprsenky a jeden střih kalhotek. Možná malilinko přeháním, ale pamětnice mi možná dají za pravdu, že ne až tak moc.Ale pryč od šedé minulosti, vrhněme se do pestré současnosti.O prádle by se dalo povídat/psát dlouho, nabízí se tolik témat, a tak nás v redakci napadlo udělat malý prádlový seriál. Zahrnoval by poslední trendy, rady, jak ho správně vybírat, nakupovat a udržovat.


Samostatný díl bychom mohli věnovat korzetům, body a prádlovým doplňkům, plavková móda také nemůže projít bez povšimnutí a já osobně navrhuji, abychom nahlédli i pánům pod kalhoty :-), co vy na to? Pánské prádlo jsme tu snad ještě neprobírali.Další inspiraci můžete najít například na www.lamarque.cz

Napadá-li vás ještě nějaké prádlové téma, rádi přivítáme vaše tipy.
 

Foto: www.lamarque.cz

Reklama