nykl.jpg

Nyklovi, podnikatelé tělem i duší, se jen neradi smiřují se zavřením pekárny, rodinného podniku, který léta budovali. Na cestě za obnovou podnikání nechávají pot i slzy a vypadá to, že se jim konečně začne blýskat na lepší časy... Stín minulosti dopadne na Bedřicha Lišku (Adrian Jastraban), a to tíživěji, než by si kdy dokázal představit. Dostihne ho totiž minulost a bolestně mu připomene chvíle strávené za mřížemi. Najde si ho Dan, syn muže, kterého Bedřich před lety zabil v hospodské potyčce. Kdo to je? Co chce? A jak Bedřichovi zasáhne do spokojeného života?

Starosti Bedřichovi s Ančou přinesou i Eva s Milošem (Vanda Hybnerová a Jiří Štrébl). Na Evinu totiž praskne její románek se šéfem Růžičkou (Roman Teprt). Miloš je na dně a situaci chce řešit tak, jak je jeho zvykem, fatálně! Rodina Peškových se bude srovnávat s překvapivým přiznáním Peškovy sestry Marie (Jitka Smutná).

uliii.jpg

Maléřovi (Tomáš Dastlík, Hana Holišová) jdou každý svou cestou. Martin zakotvil po boku milenky Šárky a tlačí na rozvod, na který Veronika není zatím připravená. Bude i ona schopná navázat nový vztah, nebo je na novou lásku ještě příliš brzy? O nápadníky nouzi nemá, zato sebevědomí jí schází. V navázání nového vztahu jí brání i její vlastní zásady. Blančin kamarád, zubař Patrik (Jiří Hána), ale umí být vytrvalý. Veronika se mu líbí čím dál víc a ona si musí přiznat, že chvíle v jeho přítomnosti jsou příjemným odlehčením od každodenních starostí. Zato Rozina čas neztrácí. Z letního pobytu v Americe se vrací s velkou novinkou. Je zasnoubená s Victorem (Jared Bailey). A to není jediná novinka, kterou se rodičům chystá sdělit.

5d4d277c036d9rozia.jpg

Matěj (Jakub Štáfek) se vrací z pracovního pobytu v Kanadě a čeká ho velké překvapení. Nemá ani nejmenší tušení, že čeká dítě s Katarínou. Ája se ale nehodlá vzdát, vytáhne další eso z rukávu a znovu roztočí kolotoč lží a nedorozumění. Matěje tak čeká těžké, a přitom krásné období hledání cesty ke společnému štěstí s Katarínou. Tu mu patřičně okoření Katarínina svérázná teta ze Slovenska, Lubica (Marta Sládečková). Ta si totiž servítky nebere.

A Magda (Veronika Čermák Macková) s matkou Zdeňkou (Yvetta Blanarovičová) najdou „lék“ na Zdenčinu Alzheimerovu chorobu – lásku... Náhodné setkání s Tomášem Jordánem (Petr Vacek) vzbudí vzájemné sympatie a Zdenka má šanci prognózám navzdory prožívat i chvíle štěstí. Tomášova roztržitost a Zdenčina nemoc přinesou dojemné i humorné okamžiky. Jenomže Tomáš netuší, že Zdenku ovládá Alzheimer…

Magda se po letech setká se spolužákem Eddiem (Jiří Panzner) ji zahřálo u srdce. Eddie už by také chtěl konečně zapomenout na Adrianu (Šárka Vaculíková), což mu ale trochu komplikuje skutečnost, že Magda bydlí v bytě po Adrianě a spí v posteli, kterou Eddie dobře zná.

bbbb.jpg

Na nové příběhy svých oblíbených hrdinů se mohou diváci Ulice těšit už od 19. sprna každý všední den na TV Nova.

Reklama