Jste fanynkou nekonečného seriálu Ulice? Mám pro vás dobrou zprávu, už v pondělí 18. srpna se na obrazovku vrací denní seriál Ulice, který přinese životní osudy známých i nových hrdinů. A hned v úvodním dílu jubilejní desáté sezóny se objeví první z posil uličního týmu, brněnská herečka Hana Holišová v roli Veroniky Maléřové.

Veronika žije spolu s manželem Martinem, toho ztvárňuje herec Tomáš Dastlík, a dětmi Filipem a Rozinou (Marek Salvet a Anna Kadeřávková) na Moravě, kam se za nimi v prvních dílech vypravíte. Můžete se těšit na nové tváře, prostředí, skvělý humor i valašský přízvuk. Ten Hance nečiní žádné problémy, má totiž na Valašsku rodinu: „Můj tatínek pochází z Valašska, takže jsem tam v dětství trávila hodně času a i teď se na Valachách občas pohybuju,“ prozradila s úsměvem sympatická herečka, která zatím stále dojíždí na natáčení seriálu z Brna.

her

Kdo je Veronika Maléřová

V regionu, kde rodina Maléřových bydlí, není snadné najít práci, a tak pracuje jen Martin. Maléřovi si proto nežijí nad poměry, i přes to jsou spokojení a mají harmonické manželství, v němž je Martin hlavou rodiny a Veronika krkem, který jím otáčí. Veronika je na rázná, racionální, v porovnání s Tomášem se snadněji rozčílí, ale zpětně dokáže uznat svou chybu. Rodina je jí nade vše a proto se o ni s láskou stará a vytváří teplo domova. Jejím největším snem je jet s rodinou k moři, což se jim zatím z finančních důvodů nepodařilo. Mezi její koníčky patří vaření, zahrada a výroba bylinkových čajů a olejů.

her

Reklama