Proč infekty vznikají?

Prostředí vhodné pro vznik zánětu vzniká kupříkladu po prochlazení, vliv má též cévkování, radioterapie, či přítomnost chronického onemocnění, jako je cukrovka. Dlouhodobý stres, vyčerpanost, oslabený imunitní systém a nedostatek příjmu tekutin hraje svou roli. Záněty v oblasti močových cest se týkají častěji žen, v důsledku anatomické stavby ženského ústrojí, které je infektům urogenitálního traktu snadněji přístupné než u mužů. Podle dosavadních poznatků, až u 80 % žen, které zánět prodělaly dvakrát a více, existuje vysoká pravděpodobnost dalších opakování a hrozí vznik chronických obtíží. Mezi časté příznaky patří pocity pálení a řezání při močení, křeče a bolesti v podbřišku, časté močení, nevolnost a zvýšená teplota.

Silná trojka z přírody

Moderní přístup ke zdraví obnáší nejen vhodnou prevenci, ale i šetrný přístup ke zdravotním problémům, které již nastaly. Takovou možnost nabízí fytofarmaka, kde se synergicky prolínají účinky jednotlivých léčivých bylin tak, aby výsledkem byla účinná a rychlá pomoc. V případě močových cest hraje prim zejména kyselina rozmarýnová získaná z listů rozmarýnu, u které byla prokázána schopnost narušovat přilnutí bakterií ke tkáním (s destrukčním účinkem na tzv. biofilm, ve kterém bakterie žijí jako mnohobuněčný organismus), usnadnit tím jejich likvidaci a následné odplavení z organismu. V kombinaci s libečkem a zeměžlučí vzniká silná trojka, která zmírňuje nepříjemné pocity spojené se zánětem močových cest a močového měchýře. Působí antibakteriálně, mírně diureticky, antifogisticky, spasmolyticky a poskytuje úlevu již od prvních příznaků onemocnění.
5c8a51a8bb794obrazek.png

Kdy navštívit lékaře? Je-li v moči krev, nezlepší-li se stav do 3 dnů, máte-li horečku nebo silné bolesti, svůj zdravotní stav konzultujte s lékařem.

Více informací naleznete ZDE
5c8a51fba79c1obrazek.png

Canephron je lék k vnitřnímu užití. Účinnými složkami jsou zde výtažky z nati zeměžluče, kořene libečku a listů rozmarýnu. Před použitím si pečlivě přečtěte příbalový leták. Použití tohoto tradičního rostlinného léčivého přípravku je založeno výlučně na zkušenosti z dlouhodobého použití. Žádejte ve své lékárně.
5c8a5207e2898obrazek.png

Reklama