Zuzana Norisová není jen hvězdička, která zazáří a zapadne. Mezi českými hvězdami už si vydobila své pevné místo na výsluní a vypadá to, že jen tak nepohasne. Ví, že základem úspěchu není jen dobře připravená reklamní strategie, skládající se z všudypřítomných billboardů a rozhovorů „kdetojenjde“, ale hlavně poctivá práce a um. Více pracuje, než poskytuje rozhovory, přesto nám odpověděla na pár otázek.

Víte o existenci internetového deníku Žena-in?

Přiznám se, že ne, jelikož počítač zatím není můj velký kamarád, ale pomalu se na něm učím psát maily, tak za nějakou dobu si budu na internetu i číst.

Když se na vás tak dívám, zdá se mi, že záříte štěstím – co vy a láska?

Láska je pro mě jedna z nejdůležitějších věcí v životě a máte pravdu, momentálně jsem hodně zamilovaná. Tím pádem je pro mě všechno hezčí a všechno zvládám lépe.

Tak to vám blahopřeji! Ve vaší branži je takový hnací motor hodně potřeba. Co vlastně teď děláte, co v nejbližší době plánujete?

Pracuji na desce, která by měla vyjít na podzim. Také mě čeká dotočit tři díly seriálu Strážci duší. V srpnu bych měla zkoušet nový muzikál.

To máte hodně co dělat – stihnete vůbec dovolenou?

Ale ano, jako vždycky, než začne léto, mám spoustu plánů. Jen nevím, kolik jich vyjde, všechny musím zrealizovat do konce července, kvůli srpnovým muzikálovým zkouškám. Ale určitě pojedu k moři, nejspíš na jih Itálie. Chystám se tam na kursy tance! A taky pojedu na Slovensko, za svou milou rodinou. (směje se a je vidět, že už se moc těší).

Působíte jako velice slušné, až distingované děvče – máte vůbec nějaké „úlety“?

Teď si zrovna nevzpomínám. I když počkejte, večírek Giorgi Tour, soutěž s barevnými gely Giorgi Line. Byla jsem členkou poroty. Amatérské dvojice mezi sebou soutěžily o hlavní výhru 50 000,-. Večerem provázel Honza Musil a podařilo se vytvořit skvělou, uvolněnou atmosféru. Před tím jsem ty barevné gely nikdy nezkoušela, ale tady jsem se ráda nechala strhnout skvělou atmosférou a vyzkoušela ten červený. S výsledkem jsem byla moc spokojená a určitě barevné gely Giorgi line ještě mnohokrát použiju!

Na víc otázek čas nebyl, Zuzanu znovu pohltil vír pracovních povinností. A my byli rádi – jen ať dělá co umí, vždyť těší nás všechny.

 

Reklama