V módní branži je hned několik šikovných vychytávek, bez nichž se žádný stylista neobejde. A i vám se budou hodit v běžném životě. Věřte, že až je jednou vyzkoušíte, rozhodně už bez nich nebudete chtít být.

 Tyto věci berte jako skvělou investici do své domácnosti. Budou se ale hodit i na pracovní cestě nebo během dovolené. To, co totiž umí, to je přímo k nezaplacení.

Sbohem, „obyčejná“ žehličko

Ruční napařovačka je geniální vynález. Pokud máte žehlení „rády“ stejně jako například my v redakci, určitě ji oceníte. Tuto žehličku si oblíbí jistě i váš muž, na oblekové košile je jako stvořená! Stačí košili nechat viset na ramínku, chvíli kroužit okolo a je hotovo! Žádné puky, sklady ani nedokonalosti.

sp2.jpg

Konec žmolků

Pořídily jste si svetr a ten je po pár vyprání samý žmolek? V tom případě nemůžete dále žít bez odžmolkovače. A navíc, kromě svého hlavního úkolu dokáže i vlákna „nadzvednout“, že svetr vypadá jako úplně nový.

sp3.jpg

„Žehlící“ sprej

Tohle není sprej, který se používá před žehlením na usnadnění práce. Stačí s ním jednoduše např. halenku přestříkat a je vyžehleno! Ale pozor, nefunguje na umělotiny, „kamarádí se“ jen s přírodními materiály.

sp1.jpg

Pryč s nepříjemnými pachy

Jsou věci, které rozhodně není vhodné prát po každé návštěvě hospody nebo „nevoňavé“ restaurace.  Patří mezi ně denim, kůže, kašmír, pleteniny nebo třeba zimní svršky. Tento „odsmraďovací“ sprej je geniální. Stačí zase zavěsit daný kousek na ramínko, přestříkat a nechat přes noc odpočinout. Ráno budou všechny nepříjemné zápachy pryč!

sp5.jpg

Odstraňovač skvrn

Fleky od make-upu, vína nebo třeba pozůstatky po sezení v trávě mohou občas slušně potrápit. A konkrétně tyto zázračné lahvičky jsou k nezaplacení. Každá je na jiný typ skvrn a má i jiný typ aplikátoru. Rozhodně vyzkoušejte!

sp4.jpg

Také si přečtěte: