Indukční sklokeramické varné desky Bosch nabízejí komfortní, úsporné a bezpečné vaření, snadno se ovládají, lehce se čistí a spojují v sobě pokrokové technologie a moderní design. Novinkou na trhu je indukční varná deska Bosch PIT645F17E, která přináší další inovativní funkce, jež vám vaření ještě více ulehčí.

  • Rychlejší a jednodušší příprava pokrmů dostupná stiskem jediného senzorového tlačítka.
  • Nová CombiZóna pro přípravu pokrmů ve dvou samostatných nádobách či jedné velké nádobě spojením varných zón
  • Nová funkce powerMove s automatickým přednastavením stupně výkonu na přední a zadní zóně umožňující jednoduchý přesun hrnců bez dalšího nastavování
  • Větší přehled o spotřebované energii díky ukazateli spotřeby energie

Bosch

Jednoduchá příprava jídel

Nová CombiZóna umožňuje spojit dvě samostatné varné zóny do jedné velké zóny, a ovládat tuto spojenou zónu jako celek. Díky tomu budete moci připravit jídla i na velkém pekáči, který vyžaduje víc prostoru na varné desce. CombiZónu aktivujete jednoduchým stiskem symbolu na displeji. Velice užitečnou funkcí je i novinka PowerMove, která umožňuje pohodlné vaření bez nutnosti volby výkonu. K čemu je tato funkce dobrá? Na začátku vaření většinou volíme nejvyšší stupeň ohřevu a jakmile potřebujeme pouze mírný ohřev, musíme snížit výkon na minimum nebo přesunout hrnec na jinou varnou zónu, na které poté nastavujeme nižší stupeň výkonu. Všechny tyto úkony ale s funkcí PowerMove odpadají. Po aktivaci funkce PowerMove stiskem senzorového tlačítka se na přední varné zóně nastaví stupeň “9” a na zadní varné zóně se zobrazí stupeň “1.”. Ve chvíli, kdy přesuneme hrnec na zadní varnou zónu, se tato zóna aktivuje, a my můžeme pokrm dovařit nebo ho udržovat teplý, aniž bychom museli volit stupeň výkonu. Pokud potřebujeme v průběhu vaření stupně výkonu měnit, je to samozřejmě možné.

Bosch

Důmyslné funkce jsou zárukou úspěchu

Indukční varná deska PIT645F17E disponuje senzorovým ovládáním DirectSelect, které umožňuje na přehledné stupnici volit požadovaný stupeň výkonu v rozmezí „1-9“ s možností volby půlstupňů. Použití varné desky zjednodušuje a urychluje funkce QuickStart, díky níž můžete začít ihned vařit – postavíte-li na varnou zónu nejprve hrnec nebo pánvičku a pak stisknete hlavní spínač, senzory automaticky zjistí polohu nádobí. Na displeji se okamžitě zobrazí aktivní varná zóna, na které už poté stačí jen nastavit požadovaný stupeň výkonu. Své výhody nabízí i funkce ReStart, která zajišťuje obnovení předchozího nastavení. Při náhodné deaktivaci desky, způsobené například přetečením vody z hrnce a kontaktem s hlavním spínačem, můžete do čtyř vteřin obnovit všechna původní nastavení vč. timeru a stupňů výkonu tím, že desku opětovně zapnete. Aktivací funkce PowerBoost, dostupné pro všechny indukční zóny desky, zvýšíte výkon varné zóny, čímž zkrátíte čas, který je potřeba pro přivedení vody k varu.

Bosch

Rychlý přehled o množství spotřebované energie

Indukční varná deska Bosch PIT645F17E v sobě spojuje užitečné funkce, jednoduché ovládání a navíc i možnost kontrolovat množství spotřebované energie. Ukazatel spotřeby energie po každém vaření zobrazí na displeji přesné informace o tom, kolik elektrické energie se od začátku vaření do vypnutí varné desky spotřebovalo. Tato funkce by vám měla pomoci naučit se vařit úsporněji, jako např. vařit s poklicemi nebo udržovat nastavení teploty během vaření co nejvíce stabilní. Zobrazování je volitelné a lze jej vypnout.

Indukční varná deska Bosch s CombiZónou PIT645F17E

Plošný design (design s nerezovým rámečkem)

Cena: 18.390 Kč*

* Doporučená maloobchodní cena výrobce. Tato cena je pouze orientační, konečnou cenu produktu stanoví jednotliví prodejci.

Reklama