Další zajímavou „vychytávku“ nám na dnešní téma poslal čtenářka s nickem Ula. Děkujeme a určitě vyzkoušíme.

Babské rady používám hodně často, protože není nad vlastní fígle, na které jsou všechny chemikálie krátké. Mám doma i speciální vydání časopisu Vlasta - Domácí Bohyně. V tomto časopise se doslova vyžívám a hodně věcí jsem už použila.

Dneska se tady nechci rozepisovat o fíglech, ale jeden mám a ten asi jinde není. Když někdo ze členů navštíví toaletu a po odchodu "to zrovna nejsou konvalinky" a čekáte třeba návštěvu, vždy to zachrání zapálená sirka. Škrtnu a za deset vteřin je po "nepříjemnostech". Já vím, moc se to sem nehodí, ale možná, že až to někdo vyzkouší, tak bude rád, že zná další vychytávku.

No a rada na závěr? Při třech malých dětech stále jenom uklízím, přebaluji, vařím, peru, žehlím, rovnám, myju... no už toho mám někdy plný kecky. Teď konečně přichází jaro, tak největší fígl na úklid je ten, že ten byt prostě zavřu, děti vezmu ven, ty se vyřádí a já doma nemám takový binec. Ale to zná každá mamina.

Zdravím všechny Ostravačky. Ač je venku slunečno, je opět asi podesáté v této sezoně smog a to se doporučuje ani nevětrat... Kde to jsme?

Hezký den Ula

Pozn. red.: text nebyl redakčně upraven.

Ten fígl se sirkou jsem vyčetla v jedné malé moudré knížečce, která se jmenuje Babo, raď! Ale abych se přiznala, moc jsem tomu nevěřila. Takže dámy, místo WC osvěžovače mějte na na záchodě sirky. Ale pozor, ať nedojde k explozi. :-)

 

Znaly jste tenhle "recept", milé ženy-in? Máte nějaký svůj na odstraňování různých "smrádečků"? Nebo skvrn, bolístek, a jiných nepříjemností? Napište nám o nich. Dnešní téma "Babské rady"je tu od toho a pro vás

pište na redakce@zena-in.cz

 

Reklama