Milá redakce,

jak tak přemýšlím, tak jsem na světě moc ráda a to i za to, že jsem svoji spřízněnou duši našla před patnácti lety v lázních. Jela jsem do Jeseníků s pocity, koho asi tzv. vyfasuji na pokoj, protože jednolůžkový pokoj jsem nechtěla - aby mi nebylo smutno - a ne vždy člověk byl s druhým člověkem, se kterým sdílel měsíc v lázních, spokojen. Já jsem "vyfasovala" Michaelu a to jsem ještě nevěděla, že budeme dlouhá léta kamarádky.

Míša se mnou prožila krásné léto, které pak zkazily povodně v roce 1996. Byli jsme prakticky odříznuti od světa na pár dní, ale to nás ještě více společně s ostatními semklo. Nešla elektrika, byla zima, studená strava, ale nebylo to nic proti tomu, jak trpěli ostatní místní obyvatelé, kterým voda vytopila obydlí nebo i část domu vzala. Tím spíš, že se jedná o oblast - Jesenicko - kde je vysoká nezaměstnanost a lidé často žijí od výplaty k výplatě.

Po lázních jsme se často navštěvovali, i když nás dělilo 600 km, ale byly jsme holky mladé a bez závazků, a tak nám to nevadilo.

Nakonec jsem se vdala do stejného města, kde moje spřízněná duše bydlí a myslím si, že jsem udělala rozhodně nejlepší věc na světě. Když jsem měla nějaké trápení nebo jsem proležela troje těhotenství, dokázala mě vždycky psychicky podržet a člověku bylo na světě hned lépe.

Přeji každému, aby našel "svoji" spřízněnou duši!

Ula

Text nebyl redakcí upraven.

Miluju tyhle náhody :)

Téma na dnešek: Moje spřízněná duše

Může to být kdokoliv. Sestra, matka, spolužačka, kamarádka, kterou jste náhodně potkala v kavárně, nebo i váš přítel. Napište nám o své spřízněné duši. O tom, jaký spolu máte vztah, jak jste ji potkala, jak dlouho se znáte. Pošlete své spřízněné duši vzkaz prostřednictvím Ženy-in.

Své příspěvky na téma spřízněná duše posílejte už teď na adresu

redakce@zena-in.cz

Vaše příspěvky budeme v průběhu dnešního dne zveřejňovat. Z došlých e-mailů také vybereme jeden, jehož pisatelku odměníme balíčkem s vlasovou kosmetikou.

 

Reklama