Jak se na povánoční slevy dívá čenářka s nickem Ula? To se dozvíte ve jejím příspěvku, za který děkujeme

Milá redakce, když se tak zamýšlím nad tím, jestli se mě týkají povánoční slevy, tak mě tedy opravdu ne! Jsem docela vyčerpaná z celého toho vánočního kolotoče a mumraje a tak jsem ráda, když se obchodním domům na chvíli vyhnu. Na druhou stranu by člověk nějaký pěkný kousek do svého šatníku potřeboval. Ale oželím to. Je vidět, že i když obchodníci prodávají se slevami, že se jim to ještě vyplatí. Takže tzv. normální ceny jsou nadhodnocené, že?

 Pamatuji si akci, kdy zhruba před pěti lety byly výprodeje v centru Ostravy, kde byly slevy až neuvěřitelných 90 % třeba na sporáky, elektroniku a oděvy. Již před otvírací dobou se před obchodním domem tvořila dlouhá fronta a nepřejte si vidět tu tlačenici, když otevřeli.

Lidi se rvali o košíky, ostatní pomalu skákali přes pokladny, aby se dříve dostali ke zboží, brali si zboží navzájem z vozíků, no chaos. Nakonec skoro všichni nekoupili to, na co si přes svátky brousili zuby, protože měli např. pouze jeden či dva kusy z vybraného typu zboží. Osobně jsem tam nebyla, ale byla to taková haló akce, že to dávali i v televizi. To jsem se pak musela smát, že když je něco prakticky zadarmo, že si lidi pomalu trhají ruce a slušnost a takt jde stranou.

Ula

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Něco podobného bylo i v Praze a lidi před nákupním centrem dokonce nocovali. Děs

Co vy na to, milé ženy-in? Zúčastnila jste se někdy podobného davového šílenství? Koupila jste si něco jen proto, že to bylo za pakatel? Podařila se vám někdy opravdu výhodná koupě? Co jste si ve slevách koupila naposledy? Pochlubete se nějakým zaručeně výhodným úlovkem.

Na vaše příspěvky na dnešní téma se těšíme na adrese: redakce@zena-in.cz