Kuriózní příběh v souvislosti s nadílením dárků se přihodil u kamarádky naší čtenářky Uly. Klikněte a bavte se.

Dobrý den, posílám příspěvek k tématu

Trapasy mám ráda. Ale jen pokud je i druhá strana naladěná na stejnou vlnu a zasměje se také. Posílám dnes příběh jedné kamarádky, který se mi tak moc líbil, že jsem si na něj vzpomněla v momentě, kdy jsem si přečetla dnešní téma. Nazvala jsem ho: Nevhodný dárek byl možná vhodný...

A tak se jednou v tom životním provozu před Vánocemi stalo, že jak mužský balil dárek, vyměnil po zabalení lísteček se jménem... dárek manželce „věnoval“ tchýni a dárek tchýni zase své milované ženě, které chtěl udělat velkou radost...

Tchýně dopoledne při kávičce poděkovala za balíčky, hezky si je uložila u stromečku, popřála pěkné svátky a s úsměvem vyprovodila mladé ze dveří.
Mladí si udělali romantickou večeři s bramborovým salátem, smaženým kaprem a manžel se už moc těšil, jak překvapí svoji ženu. Usmíval se a doufal, že dárek potěší.
Po rozbalení dárečku bohužel manželka neobjevila Venušiny kuličky, ale pemzu a sůl do koupele... v manželovi hrklo a málem ho trefil šlak.

Druhý den dcera volala mamince, jak si s tatínkem užili svátky a „co dárečky“. Babička se odmlčela a pak pravila: „To je dobře, že mě ještě neházíte do starého železa“. Tomu říkám vzít život s úsměvem. Kuličky si samozřejmě babička nechala na památku (?).

Ula

pozn.red: Text nebyl redakčně upraven

_______________________

Tak to je úžasný přístup. Ta paní má očividně pozitivní náhled na život, smysl pro humor a nikdy nezestárne.
Že ji zdravíme.
A Vám Ulo děkuji za příspěvek.
Pěkný den
Saša

Téma dnešního dne: Nevhodné dárky

  • Stalo se vám někdy, že jste byly obdarované nevhodným dárkem?
  • A co jste s ním dělaly?
  • Od koho a při jaké příležitosti jste nevhodný dárek dostaly?
  • O jaký „dárek“ konkrétně šlo?
  • Přimhouřily jste oči a dárek jste si nechaly?
  • Hodily ho na věky věků do skříně?
  • Daly někomu jinému?
  • Vyměnily?

Veselé i vážné historky ohledně nevhodných dárků pište
na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu ze čtenářek odměníme (doufáme, že vhodným dárkem), a to vlasovým šamponem od ORIFLAME (s vůní grepu) a s vůní pomeranče zase dostanete hydratační krém od RYORU.

darekkk

Reklama