Dobrý den, je plesová sezona, ale nás se to netýká. Dříve jsme na plesy s manželem chodili celkem často, ale teď, co máme malé děti, nechodíme... Bylo docela náročné vůbec toho mého chlapa přemluvit k tomu, aby tancoval, ale nakonec se mi to podařilo.

Chodil vždy ve svém svatebním obleku, který mi i teď po deseti letech je. Má takový nadčasový model, tak mu sluší.

Jednou byla velká zima a tak jsme na ples jeli vlakem místo auta. Manžel totiž se vždy obětoval a pil nealko... Cesta vláčkem ubíhala moc hezky. Říkala jsem si, že si ještě odskočím, abych pak se nezdržovala na nádraží. Při "akci" však vláček tak cuknul, že jsem si zamokřila nohavice. Protože jsem trochu těžší váhové kategorie, tak když jsem se shýbala kontrolovat, co se vlastně stalo, tak mi praskla podprsenka v ramínkách. Šitíčko jsem samozřejmě s sebou neměla, tak jsem udělala na podprdě uzel. Tím pádem jedno prso bylo výš než druhé... a bylo po plese. Asi bych to tam s tímhle handicapem prostě nevydržela.

Těším se, že až děti vyrostou, tak půjdeme znova... Problém je nyní totiž v tom, že nemáme hlídání a jsem teď v takovém mateřském rozpoložení, že bych si stejně dělala starosti, co se doma děje.

Hezký den všem, co se chystáte na ples.

Ula

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven


Utrhla bych i to druhé... :D:D

  • Chodíte tančit? Co si na ples oblékáte?
  • Nosíte pokaždé něco jíného, nebo to zvládáte v jednom úboru?
  • Jak vypadají vaše večerní šatičky?
  • Dáváte přednost kalhotám?
  • Co podpatky, dokážete v nich přejít sál bez úhony? A tančit?
  • Na jaké plesy chodíte? Co tombola? Co jste kdy pěkného vyhrály? Jak vám to jde na parketu, jste vidět, slyšet? Co nějaké veselé plesové historky?

Pište na redakce@zena-in.cz

předmět: plesy

Během dne budeme vaše příspěvky zveřejňovat a jedna z vás vyhraje parfém Lolita Lempicka.

vyhra

Reklama