Je to až k nevíře,
co je slepák za zvíře,
začal bolet tuhle v pátek,
hrobníkovi jsem prý utek´!

Apendicitida - odborně,
je mi však teď odporně.
Lymfatický orgán,
bolí však jak orkán.

V těle není potřeba,
je to vlastně kus střeva,
doktor šmikne kousíček,
budu zas jak chlapíček.

Už nepíchá, už nebolí,
bříško se mi krásně hojí,
měl jsi jít dřív - hlupáku,
nebyl byl bez slepáku!

Zdravím Vás a přeji pěkný den. Jsem mezi vyvolenými, kteří mají slepé střevo ještě nevyoperované a doufám, že se bez této operace, o které se říká, že to operují na vrátnici, obejdu. Vzhledem k tomu, že jsem během 1,5 roku po dvou císařích, tak se snad nemocnicím a operačním sálům na chvíli vyhnu. Klepu to! )
Chápu ale jednoho mého známého, který šel na operaci slepého střeva preventivně, protože měl před sebou roční cestu kolem světa a nechtěl, aby ho slepé střevo příp. přepadlo během výletování.

Přeji všem, pokud půjdou na "slepák", aby to bylo bez komplikací a byli brzy doma.

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven


Dva císaře, to by stačilo! Ať se vám to vyhýbá i nadále! :)

Máte za sebou operaci? Dokázali vám zánět rozehnat? Trápil slepák vaše děti? Jaká byla péče lékařů?Trápili vás hladem?Měli jste strach? Následovaly lázně? Znáte nějaký příběh ostatních? Máte v podbřišku pořádného žraloka? Myslíte, že na to má vliv genetika či jídlo?

Pište mi na redakce@zena-in.cz

předmět. střevo

Během dne budeme vaše příspěvky zveřejňovat a autorka jednoho z nich bude odměněna. Balíček pro výherce obsahuje 2x Profi-LACT, doplněk stravy pro udržení střevní mikroflóry, knihu Víme, co jíme, zinek - doplněk stravy a voňavý regenerační olej z granátového jablka.

vyhra

Reklama