Milá redakce, dnešní téma bych pojala poněkud jinak. Moje dovolená snů se totiž nemůže nikdy uskutečnit. Mohla bych napsat, že bych se ráda podívala do Ameriky, Austrálie, Afriky... míst je opravdu hodně, které bych chtěla navštívit. Ale asi se tomu tak nestane.

Moje nejkrásnější dovolená by totiž byla cestování v čase. Ráda bych se vrátila do doby, kdy jsem byla malá pětiletá holčička s culíčky, která se ráno vzbudila ve čtyři hodiny a se svými rodiči jela pět hodin vlakem na Rakovnicko za babičkou a dědou. V Berouně jsme vždy přestupovali na motoráček, který pomalu projížděl krásnou krajinou okolo Křivoklátu a okolím, prohlížela jsem si krásnou přírodu a už se nemohla dočkat, až budeme na návštěvě. Od vlaku jsem běžela na ulici, kde babi a děda sídlili a jedla pak dobrůtky, nechala se opečovávat a byla šťastná. Ještě teď, když si na to vzpomenu, tak mi je hezky na srdci... bohužel tohle všechno odvál čas...

Každý výlet, dovolená, procházka Vám přinese určitý zážitek, radost a vychutnávání si momentální situace, ale tu dovolenou v dětství si uchovávám v sobě.

Máte taky takové vzpomínky z bezstarostného období?

Ula

Pozn.red.: Text nebyl redakčně upraven


Ráda na to také vzpomínám. Později bylo jedinou povinností dostavit se včas na oběd! :)

A jaká by byla ta vaše dovolená snů, která bude tématem dnešního dne?

Napište nám, jak byste si ji představovaly. Jaká by měla být, kde byste ji rády strávily a s kým. Nebo jste ji už zažily? Splnily jste si sen?

Bylo by to moře, hory, chajda, dobrodružství, exotika, relax a pohoda na pláži? Nebo úplně něco jiného...

Nechte pracovat svou fantazii na plné obrátky, my se budeme se těšit na vaše příspěvky.

Pište na redakce@zena-in.cz

předmět: dovolená snů

Jednu z vás, která nám do redakčního mailu pošle svůj příspěvek, a ten bude pak zveřejněn, odměníme voňavkou od Avonu Secret Fantasy a šikovným zrcátkem do kabelky.

vune Secret Fantasy

Reklama