Pěkně smolný den měla naše čtenářka s nickem ivetinkav. Jak vše nakonec dopadlo, se dočtete v jejím příspěvku, za který děkujeme

Pěkný slunný den,13.5.2007 jsem šla po noční směně ke své skříňce a zjistila jsem, že mám vykradenou skříňku. No super!!!!!!!! Samozřejmě jsem měla ve skříňce - řidičák a veškeré doklady. To vše ukradené.  Zavolali policajty. Dvě hodiny sepisování, focení, vyslýchání..... Bomba zážitek.

Stejně nic nenašli, snad ani nehledali. Jediné co mi zbylo, tak oblečení a naštěstí - v kapse - klíček od auta. Byla jsem už utahaná a hladová. Tak jsem jela domů.

No a na neštěstí jsem cestou potkala policejní hlídku, která mě zastavila. Já zapomněla papíry z krádeže v práci a nastalo dlouhé vysvětlování. Bomba. Tak mě odvezli na stanici - tam naštěstí byl jeden z těch policajtů, co byli u nás v práci, kvůli té krádeži.

No, ale stejně to vše museli opět sepsat. Další dvě hodiny na stanici. Udělali mi kávičku. Měla jsem hrozný hlad, tak jsem se osmělila a zeptala se, jestli nemají něco ke kávě. Tak ten jeden mi nabídnul - čínskou polévku. V duchu jsem se smála jak malá. Kávička a čínská polévka???!!!. No jo - policajt. Aspoň něco mě v té chvíli rozesmálo. Vzala jsem papíry a tryskem jsem se jela domů najíst a spát.  

Mějte se hezky ivetinkav

Pozn. red.: text nebyl redakčně upraven.

Tak tomu se říká den blbec

Máte také nějaký zížitek s policií, milé ženy-in? Měly jste zatím štěstí a vyvázly bez pokuty? Setkaly jste se spíš s milým přístupem, nebo s arogancí? Jak jste na tom vy se vzathem k policii? Myslíte si, že je na úrovni, nebo o ní nemáte příliš valné mínění?

Na vaše příspěvky se těšíme na adrese: redakce@zena-in.cz

 

 

Reklama