Pokud nesnášíte plení záhonů a vytírání podlahy považujete za nejhorší trest, bedlivě poslouchejte. I při domácích pracích nebo péči o zahrádku můžete hubnout. Nevěříte? Podívejte se na stránky ŽijZdravě.cz a spočítejte si, kolik kilojoulů jste spálili při úklidu nebo hrabání listí. Najdete zde i další zajímavé aplikace a praktické rady, jak zdravě a trvale snížit svoji hmotnost.

žij zdravě

Spojte užitečné s ještě užitečnějším

Při redukci hmotnosti je nutné do svého denního režimu zařadit sport. Pravidelně se pohybovat však neznamená pouze běhat, plavat nebo posilovat. K času strávenému v tělocvičně nebo na kole si můžete připočítat i dobu, kterou potřebujete na úklid domu nebo zahrady. Jak často byste se měli věnovat domácím pracím, abyste zhubli, vám poradí naši odborníci z řad rekondičních instruktorů.

Zdravý pitný režim, správný krok k vysněné váze

Nejen při sportovních aktivitách ale i během dne je důležité kromě zdravého jídelníčku dodržovat i pitný režim. Jaké a kolik byste měli denně vypít tekutin a proč jsou některé nápoje při redukci hmotnosti nevhodné, se můžete zeptat odborníků na zdravou výživu. Pomoci vám mohou také tabulkyenergetickými hodnotami potravin a nápojů.

žij zdravě

Dnes se hubne on-line

Hubnout lze i s pomocí moderních technologií. Kilogramy za vás nezhubnou, ale mohou vám pomoci při změně životního stylu a hledání motivace. Všichni registrovaní uživatelé na webu ŽijZdravě.cz mohou využít aplikace Můj deníček. Ta slouží jako přehledný plánovač jídelníčku. Povzbudit vás může aplikace Prediktor hmotnosti, jež pomůže předpovědět výsledek vašeho snažení.

žij zdravě

Reklama