Čokoládová zpěvačka Melanie Brownová (32), známá jako Mel B, se nemůže naplno věnovat rychle se blížícímu turné dívčí skupiny Spice Girls, protože čelí vážnému obvinění za zanedbání péče o svěřenou osobu.

Mel B měla, podle slov své bývalé hospodyně Tonie Lamereové, opustit na čtyři dny beze slova udání kam jede a kdy se vrátí, svou dvouměsíční dcerku Angel Iris. O bezbranné miminko se musela postarat Lamereová, která jako uklízečka nemá s hlídáním dětí žádné zkušenosti. Alarmující událost se stala kvůli svatbě Melanie se Stephenem Belafontem v Las Vegas v červnu tohoto roku.

„Bylo to vážně deprimující," uvedla hospodyně magazínu Star. Mel mě požádala o hlídání Angel na jeden večer, jenže z jednoho večera se staly čtyři dny hrůzy, protože Mel zmizela. Vůbec jsem nevěděla, co se s ní děje. Navíc malá Angel dostala horečky a potřebovala mámu," prozradila zdrcují podrobnosti Lamereová.
Sama zpěvačka se k incidentu nechce vyjadřovat.
 
Jaký je váš názor na pečování slavných o svoje děti? Myslíte si, že popové a hollywoodské hvězdy by si měly pořizovat děti, když se chtějí věnovat aktivně své kariéře? Vzpomínáte ještě na začátky skupiny Spice Girls? Líbily se vám? Nebo jste je považovala za partu bláznivých slečen?
 
zdroj: Korzo
Reklama