Váš domov je pravděpodobně zahlcen mnoha čisticími prostředky. Doma zřejmě najdete prostředek na mytí oken, kuchyní, koupelen, podlah, nábytku... Nyní zjistíte, že úklid můžete rychle a snadno zvládnout i z jednoho kyblíku!

Rychlý úklid bez stresu a ztráty času

Usazená špína na kachličkách, smítka prachu kamkoliv se podíváte, špinavá podlaha či okna samá šmouha – vyčistit je všechny zabere i několik hodin. Navíc na každou část domácnosti používáte jiný přípravek, jeden v rozprašovači, jiný je nutno opláchnout atd. atd. Líbilo by se vám, kdybyste nemusela použít nic jiného než jeden prostředek a perfektně s ním vyčistila celou domácnost? Nám také, a proto jsme zapátrali a našli!

RealChcete-li dobu úklidu stáhnout na minimum a současně dosáhnout co největšího efektu, doporučujeme vyzkoušet univerzální čisticí prostředek Real Maxi Antistatic. Důkladně s ním umyjete linoleum, dlažbu, nerez, sklo, kachličky, dřevo i jiné materiály. Díky unikátnímu složení je Real Maxi Antistatic zárukou zářivého lesku bez šmouh a platí to opravdu pro všechny povrchy. Jedno z tajemství prostředku Real Maxi Antistatic spočívá ve speciální  antistatické složce, která znesnadňuje usazování prachu a nečistot.

RealJe silný a současně velmi šetrný. Do zhruba pětilitrového kbelíku stačí nalít 1 uzávěr a můžete uklízet! Okna a skla umyjte roztokem (dávkování - v tomto případě méně je více) a pouze setřete stěrkou. Leštit už nebudete muset. Vybrat si můžete ze dvou oblíbených vůní - Real Maxi Antistatic s atraktivní květinovou vůní nebo Real Maxi Antistatic & aromatherapy s vůní bílého čaje a pomerančového oleje.

 

Celý sortiment českého výrobce Zenit Čáslav a další informace naleznete na www.zeniteshop.cz, kde navíc k nákupu obdržíte dárek.