Jaký máte vztah k úklidu? Je pro vás nutné zlo, nebo si ho naopak užíváte? Nebo patříte k těm, které k němu mají neutrální postoj? Napište nám o tom!

Čistá a uklizená domácnost, to jsou věci, které se týkají každé z nás.

Úklid je vždy snadnější a trvá kratší dobu, pokud použijete kvalitní přípravky. Jak jste na tom vy? Máte nějaké osvědčené?

 

Patříte k těm, které uklízejí postupně, nebo vás chytne amok a musíte všechno stihnout najednou, když už doma hrozí „letecký den“?  Co vám nejvíc vadí a co vám vyhovuje? Vytírání? Utírání prachu? Žehlení? Také blahořečíte vynálezům, jako jsou výkonné vysavače, žehličky a myčky nádobí?

 

 Je pravdou, že neskutečná námaha, vynaložená při gruntování celého bytu, se díky univerzálním čističům, speciálním přípravkům a voňavým gelům pomalu stává dávnou historií. Uklízet sice musíme, ale práce je snazší a rychlejší, jde nám dobře od ruky.

 

Náš redakční tip:

Velmi vítanými pomocníky, kteří si poradí s nečistotami na nejrozličnějších místech a površích v domácnosti, jsou výrobky v kompletní řadě čisticích prostředků - Bref, mycí prostředek na okna a rámy Clin a v neposlední řadě také Pur Balsam, který kromě funkce silného pomocníka v domácnosti myslí i na krásu a hebkost pokožky vašich rukou.

Reklama