Dokonalá čistota s přípravky společnosti Henkel ČR

Ať už se chystáte k pravidelnému úklidu, či je před vámi ten zásadní jarní, je dobré vědět, že společnost Henkel ČR nabízí praktické a osvědčené přípravky, které si poradí s nejrůznějšími druhy nečistot. Péči o kuchyň, koupelnu, stejně jako o WC můžete svěřit například čisticím prostředkům Bref. O dokonalý lesk oken, ale i dalších více než 25 různých povrchů se postarají přípravky Clin a čisté nádobí zajistí prostředky do myček nádobí Somat nebo přípravky pro ruční mytí nádobí Pur.

Čistá kuchyň a obývák je dobrý začátek

powerPři úklidu postupujte systematicky z jedné místnosti do druhé. Začít můžete třeba kuchyní. Pozornost věnujte sporáku, mikrovlnce a digestoři, na kterých bývají nánosy mastnoty. Práci vám zjednoduší Bref Power čistič, s extra účinnou a unikátní recepturou snadno odstraňuje všechny odolné nečistoty, jako je vodní kámen, rez, zbytky mýdla a mnoho dalších. Je tedy ideálním pomocníkem pro udržování čistoty nejen v kuchyni, ale i dalších částech domácnosti. clinClin Multi-Shine přináší dokonalý lesk pro více než 25 různých povrchů. Počínaje sklem či plasty a konče ocelí, nebo dokonce kůží. Díky speciální receptuře jej lze používat i na choulostivé povrchy, jako je televizní obrazovka, stereo souprava. V kuchyni se postará například o pracovní desku z přírodního dřeva či mramoru, stejně jako kuchyňské skříňky včetně jejich úchytek. Výsledkem bude zářivě lesklý povrch beze šmouh.

Hygienicky čistá koupelna a toaleta

koupelnaV umyvadlech, vanách a WC mísách často bojujeme s odstraněním vodního kamene. S tímto problémem si hravě poradí Bref Koupelna, který nejen účinně odstraňuje vodní kámen a skvrny od vody, ale navíc zanechává v koupelně oslnivý lesk. Navíc při pravidelném používání předchází usazování vodního kamene a tvorbě vodních skvrn. Plísně se bohužel nevyhýbají žádné domácnosti, a proto je nutno myslet i na ně. plisneBref Proti plísním vnáší do každé domácnosti důkladnou čistotu a dezinfekci. Účinně odstraňuje skvrny a nečistoty, stejně efektivně bojuje proti bakteriím a plísním včetně černých skvrn. Přípravek je vhodný na čištění a dezinfekci všech míst v koupelně a kuchyni, toalet, odpadkových košů, odpadů, i dětských hraček. Drhnutí odolné špíny v záchodové míse počínaje skvrnami od vodního kamene až po rez dá velkou práci. efektSkvělým tipem jak získat čistou a zářivě bílou toaletu je nový Bref 6xEffect Max White, který dezinfikuje, odstraňuje odolné nečistoty, vodní kámen a dodá toaletě svěžest a jedinečnou bělost bez chlóru. To vše nejen nad vodní hladinou, ale i pod ní. stickPomyslnou tečku za úklidem toalety udělá novinka Bref Duo Stick Lime&Mint. Tento bezkošíčkový nalepovací Bref WC blok s dvojitým efektem díky, němuž bude WC hygienicky čisté a svěží při každém spláchnutí, bez jakýchkoli starostí. Clin Anti Fog je účinným pomocníkem v boji se zamlženými okny, skly nebo zrcadly a tudíž má v péči o koupelnu také své místo.

Dokonalý lesk oken, rámů i parapetů

ocetSamostatnou kapitolou každého většího úklidu je mytí oken. Nejprve sundejte záclony a vyperte je při teplotě 30˚C. Pověste je ještě vlhké a pokud možno až po úklidu v dané místnosti. Clin Ovocný ocet s výkonným rozprašovačem disponuje čisticí silou, díky níž dosáhnete lesku bez jediné šmouhy bez únavných hodin práce. Stačí jen zvolit aplikaci spreje či pěny a nastříkat přípravek na sklo a poté jednoduše setřít hadříkem do dokonalého lesku. Snazší už to být nemůže.oknaClin na okna a rámy následně perfektně odstraní nečistoty z rámů a okenních parapetů a jediným lehkým setřením bez dodatečného leštění vrátí všemu oslnivý lesk beze šmouh.

Čisté nádobí raz dva

somatAčkoliv myčku pravidelně používáte, skleničky raději myjete v ruce, protože nikdy nejsou tak lesklé, jak byste chtěla? S novými kompletně gelovými kapslemi Somat Gel Caps již nemusíte váhat. Obsahují totiž účinnou recepturu s koncentrovaným složením a přinášejí novou dimenzi lesku. Vy se tak můžete těšit nejen z důkladně čistého nádobí, ale i perfektně lesklých skleniček. Kapsle navíc nemusíte složitě rozbalovat, stačí pouze vložit do dávkovací komory a o zbytek se postará Somat. purPro příznivce ručního mytí nádobí je pak ideálním pomocníkem v boji s horou špinavého nádobí novinka Pur DuoPower ve čtyřech variantách – Lemon, Apple, Herb&Mint a Grapefruit&Cherry. Na českém trhu je díky svému inovovanému složení nejsilnější v odstraňování i těžce odstranitelných a zaschlých zbytků jídla a zároveň disponuje velmi silnou odmašťovací silou. Perfektně čistého a zářivě lesklého nádobí tak nyní dosáhnete daleko jednodušeji než kdykoliv předtím.

Všechny výše zmíněné přípravky jsou k dostání v maloobchodní síti. Jejich doporučené maloobchodní ceny jsou:

  • Bref Power čistič (500 ml) – 79,90 Kč
  • Clin Multi-Shine (500 ml) - 49,90 Kč
  • Bref Koupelna (500 ml) – 79,90 Kč
  • Bref proti plísním (500 ml) – 79,90 Kč
  • Bref 6xEffect Max White (750 ml) – 89,90 Kč
  • Bref Duo Stick Lime&Mint - 49,90 Kč (3 ks) a 69,90 Kč (6 ks)
  • Clin Anti Fog (500 ml) – 49,90 Kč
  • Clin Fruit Vinegar (500 ml) – 49,90 Kč
  • Clin okna a rámy (500 ml) – 49,90 Kč
  • Somat Gel Caps - M balení (20 tablet) za 199 Kč a XL balení (40 tablet) za 359 Kč
  • Pur DuoPower - 29,90 Kč (450 ml), 52,90 Kč (900 ml) a 74,90 Kč (1 350 ml)
Reklama