Úklid domácnosti si vyžaduje naši věčnou pozornost, avšak málokdo ho řadí mezi své oblíbené činnosti. Snažíme se ho proto co nejvíc usnadnit a zjednodušit. Každý povrch si navíc vyžaduje jinou starostlivost a tak se často stává, že na úklid domácnosti máme v komoře desítky různých hadříků, houbiček a čisticích prostředků. Rozlité skleničky s vínem, kuchyňská linka od medu a džemu, konferenční stolek plný otisků, prach na nábytku, okna polepená hmyzem…  Co byste řekli hadříku, který by to zvládl všechno sám?

Vileda přichází s revolučním mikrohadříkem Actifibre, který jednoduše vyčistí jakýkoliv povrch. Uplatnění tedy najde v celém bytě - v kuchyni, koupelně i obyváku.

Actifibre

Mikrohadříky, tedy hadříky z mikrovláken nejsou žádnou novinkou. V čem je tedy Vileda Actifibre revoluční?

Jde o produkt nové generace pomocníků v domácnosti, který nabízí hned řadu výhod. Mikrohadřík je vyrobený s revoluční technologií aktivní absorpce. Znamená to, že Actifibre kombinuje savost houbového hadříku a perfektní čistící účinky mikrovlákna. Díky mikrovláknům se hodí na všechny povrchy a nepoškrábe dokonceani i takové delikátní povrchy jako jsou Actifibresklokeramické desky. Zároveň nezanechává nevzhledné šmouhy, stopy ani chloupky, takže povrchy nemusíte projíždět víckrát. Actifibre je dokonale savý a zanechává umytou plochu suchou a jemnou na dotek.  Navíc jej po „akci“ jednoduše vyždímáte.Hadřík stačí vymáchat ve vodě nebo vyprat v pračce, přičemž se pyšní vysokou životností. Po vyždímání bude navíc velmi rychle suchý a tím snižuje riziko vzniku nepříjemných zápachů.

A to nejlepší na novém Actifibre mikrohadříku? Čistí, saje a leští v jednom jen za pomoci vody. K úklidu už tedy není nutné používat čisticí prostředky a saponáty. 

Mikrohadřík Vileda Actifibre tak můžete použít na kuchyňskou desku, vodovodní baterie, nábytek, okna i další povrchy.

Naprosto čisté povrchy jedním tahem! Nejlepší výsledek bez šmouh jaký jste kdy zažili!

Díky pomocníku Actifibre od Viledy zamáváte boji s každodenním úklidem domácnosti a svůj volný čas budete moci trávit při svých zálibách a s rodinou v čistém a příjemném domově.

Zapojte se do testovací soutěže, ve které mikrohadřík Vileda Actifibre můžete vyhrát! Soutěžit můžete ZDE

Vileda

Reklama