5bfc049bc8b89obrazek.pngUž si nedovedeme představit, že bychom vytírali jako naše babičky, tedy se smetákem, hadrem a kýblem s vodou. Dneska vytírání usnadňují moderní ploché či rotační mopy, které zvládají tuto činnost na jedničku. Díky systému ždímání, které je součástí kbelíku, se navíc mokrého mopu nemusíte dotýkat.

Jaký je mop Vileda TURBO? Zde je naše zkušenost:


Jedná se o rotační mop, vytírání je tedy velmi snadné. Tyč, u které si můžete nastavit délku, je plně dostačující. Třásně mopu jsou bohaté, dobře sají vodu se saponátem, jsou dobře ždímatelné, takže když vytíráte, mop za sebou nezanechává příliš mokrou stopu. Dobře se s ním vytírají rohy, protože tvar nástavce není kulatý, ale má trojúhelníkový tvar. Třásně jsou jemné, tedy nehrozí, že by se podlaha poškrábala. I když jsou jemné, dobře si poradí se špínou a nečistotami. Pokud to ještě zkombinujete s dobrým univerzálním čističem pro odstranění špíny a mastnoty, vytírání je hračka. Tyč se dobře drží v ruce a při vytírání se celkově s mopem dobře manipuluje. Je lehká do ruky, na mop se nemusí příliš tlačit. Po vytření mop docela rychle vyschne. Pokud jej chcete důkladněji vyčistit, dá se snadno z tyčky vyšroubovat, takže jej můžete ještě proprat v umyvadle pod tekoucí vodou, pokud vám to přijde nutné. Nenašli jsme ani jednu chybu. Můžeme tedy mop Vileda TURBO doporučit.

Vileda TURBO mop

Jedinečná hlavice třásňového rotačního mopu TURBO od Viledy kombinuje dva druhy třásní. Bílé třásně ze 100% mikrovlákna zaručují snadný úklid a skvělou absorpční schopnost. Červené třásně jsou zase vyrobené ze speciálního abrazivního materiálu, který dokonale vyčistí i tu nejodolnější špínu bez sebemenšího poškrábání podlahy. Trojúhelníkový tvar nástavce navíc zajistí snadný úklid v rozích a teleskopická tyč se díky volitelné délce přizpůsobí každé hospodyňce. Tím výhody nového rotačního mopu od Viledy nekončí. Díky vysoce praktickému pedálu vám odpadne námaha při ždímání. Stačí jednoduše sešlápnout a Vileda TURBO vyždímá mop do poslední kapky za vás.
5bfc04bf967e1obrazek.png
Mop je k dostání v běžných sítích hypermarketů a hobby marketů od 949 Kč.
5bfc04f512866obrazek.png

Více informací na VILEDA.CZ/TURBO

Reklama