botnik„Kam s nimi?“ napadá mě Nerudovská otázka, když ve své úzké předsíni věčně zakopávám o něčí boty. Moje samozřejmě nevyjímaje. Ne že bych byla botový sběratel, ale do mého ubohého placatého botníčku se jich vejde sotva pár párů. Sezonní boty vyčistím a ukládám je zpět do krabic. Krabice pak do skříně. Ale ani skříň není nafukovací a je vám asi jasné, kolik místa v ní krabice zaberou.

Škoda, že neexistuje něco podobného jako vakuové pytle, které vám „zpresují“ do placičky sezonní oblečení a vy je můžete uložit do doby, než je budete zase potřebovat. No jo, kdyby byly... znáte to pořekadlo. A tak o ně zakopávám dál a nemilosrdně vyhazuji exempláře, které se mi už nepozdávají.

botnikMožná, že jste na tom stejně nebo podobně a daly byste nevím co za nějaký nápad nebo vtipné řešení, kam přehledně ukládat větší množství bot, aniž byste si zasekali byt nevzhlednými bedýnkami vznosně nazývanými botník.

Milé ženy-in, máme štěstí, že naše stránky navštěvuje čtenářka, která se potýkala se stejným problémem, a našla řešení. A protože asi ví, jaká je s botami v bytě svízel, ráda se s námi o svůj objev podělila.  

botnik„Byla jsem v Pardubickém Ideonu na výstavě Bytexpo a u této věcičky, která zde byla prezentována, jsem prostě NEMOHLA odolat a koupila si ji. Myslím, že je to výborný nápad a mně slouží opravdu dokonale. Pomůže nejen s přehledností a hygienickým uskladněním „dospělácké“ obuvi (například ve vestavěné skříni), ale má holčička, které jsem koupila rozkošný růžový model, se dokonce naučila rovnat si své botičky s radostí a mimo jiné si do Rakkidda dává i plyšáky a další hračky.“

Karolína

Je to vlastně takový kolotoč nebo spíš ruské kolo, do kterého se botky ukládají, a vejde se jich tam opravdu hodně. Tento otočný kolový  botníček se vyrábí v mnoha barevných variantách a nejen že vyřeší dilema, kam s botami, ale může se stát i vtipným bytovým doplňkem.

Foto: www.rakkudesign.com

Jak se vám líbí? Viděla jste už někde tento botník? Koupila byste si ho? Kam doma ukládáte boty ?

Reklama