AKTUALIZOVÁNO V dnešní soutěži můžete získat krásný balíček kosmetiky AVON, obsahující parfém Sensuelle a dva laky na nehty. Stačí k tomu dosáhnout na šťastný milion. Není to zas tak těžké...

Pojďte si zase trochu zasoutěžit. V březnu pro vás máme soutěže každý den a konečně půjde o milion! Vaším cílem totiž bude získat nejméně 1.000.000 bodů. Zní to šíleně, ale nebojte, bude to hračka!

A co za to? Vyhrát můžete krásný balíček kosmetiky AVON, obsahující parfém Sensuelle a dva laky na nehty (mimochodem ten parfém opravdu krásně voní).

Ukázka z balíčku...

AVON

Podmínky soutěže

  • Musíte být registrovaná a aktuálně přihlášená, abyste mohla sbírat bodíky.
  • Soutěž je bodovací, vaším úkolem je získávat body za vložení komentáře do diskuze v diskuzích (1 komentář=1.000 bodů), vložení komentáře do diskuze pod články (1 komentář=2.000 bodů) a vložení obrázku do diskuze pod články nebo v diskuzích (1 vložení=10.000 bodů).
  • Aby měly nějakou šanci i čtenářky, které diskutovat nechtějí, budeme bodovat také přečtení jakéhokoli článku (1 přečtení=100 bodů).
  • Komentáře musí být smysluplné, ne tedy pouze smajlíci či samostatné výkřiky. Pokud někdo získá velké množství bodů tímto způsobem, bude po posouzení redakce ze soutěže vyloučen.

Vítězná čtenářka získá nejen výše zmíněný dárek, ale také titul MILIONOVÁ ČTENÁŘKA.

Soutěž začíná právě teď 20. 3. 2013 v 8.00 hodin a končí zítra v 7.00 hodin. Ve čtvrtek 21. 3. 2013 kolem poledního se dozvíte, která soutěžící čtenářka balíček AVON získala!

Tak hurá do diskuzí!

RŮZNÉ SOUTĚŽE O ZAJÍMAVÉ CENY PRO VÁS V BŘEZNU CHYSTÁME NA KAŽDÝ DEN!

AKTUALIZACE PRAVIDEL!

Tak jsem udělal dezinformační botu. Nástroj na bodování fotografií funguje jinak, než jsem předpokládal a všem se omlouvám za zmatečné pravidlo.

Nedělám to rád, ale je třeba změnit pravidlo. Fotografie dále bodovat nebudeme. Jinak bodový zisk za příspěvky a přečtení článků zůstává stejný.

Požadovaný cíl se mění na čtvrt milionu, tedy 250.000.

Ještě jednou se omlouvám za změnu pravidel v průběhu. sml15

Reklama